Důkaz, že naši předkové věděli, jak cestovat v čase

Důkaz, že naši předkové věděli, jak cestovat v časeVelký fyzik a vizionář 19. století, Nikola Tesla, byl posedlý cestování časem. Pracoval na stroji času a údajně uspěl a prohlásil: „Byl jsem schopen vidět minulost, přítomnost a budoucnost současně.“ Podíváme-li se na historii, najdeme četné texty, které lze interpretovat jako důkaz cestování v čase. Když Albert Einstein publikoval svou teorii relativity v roce 1905, vyvolalo to ve vědecké komunitě ozvěnu, která otevřela stránku pro mnoho otázek, jako například: „Je čas cestování možností?“
V Bibli seděl prorok Jeremiáš spolu s některými svými přáteli a byl tam chlapec. Jmenoval se Abimelech a Jeremiáš řekl Abimelechovi: Vyjděte z Jeruzaléma, je tam kopec, a sbírejte nám fíky. Chlapec vyšel a vybral čerstvé fíky. Najednou Abimelech uslyší hluk, cítí vítr ve vzduchu a je v bezvědomí. Po chvíli se probudil a viděl, že je téměř noc. Když se tedy vrátí do města, vidí, že je plný podivných vojáků. A on říká: ‚Co se to tady děje? Kde jsou Jeremías a všichni ostatní? „A starý muž odpoví:“ To bylo před 62 lety. “ Toto je příběh o cestování časem psaný v Bibli.
Když se podíváte na Mahabharatu, napsanou v 8. století před naším letopočtem, je král Raivata popisován jako cestování do nebe, aby se setkal s božským stvořitelem Brahmou, jen aby se v budoucnu vrátil na Zemi stovky let. V Japonsku popisuje legenda Urashima Taro příběh rybářské návštěvy ochránce boha moře – Ryūjina v podvodním paláci, což vypadalo jako jen tři dny. Když se vrátí do své rybářské vesnice, zjistí, že od jeho odchodu uplynulo 300 let píše portál Dailymysteries.com .

Starověcí učenci říkají, že první muž, Adam, viděl budoucnost. Židovský komentář k Tóře z prvních pěti biblických knih uvádí, že Bůh dal Adamovi příležitost podívat se do budoucnosti. Tito mudrci tvrdí, že ve chvílích, které následovaly jeho hřích, Adamovi bylo dovoleno vidět stránky budoucí historie, vidět toho, který by byl způsobilý jednat jako vůdce, který by přivedl svět zpět do stavu dokonalosti, že Bůh zkusil na začátku.

Adam byl odsouzen zemřít v den, kdy zhřešil. Písmo říká, že mu bylo 130 let, když se Seth narodil, a poté žil dalších 800 let. Zemřel ve věku 930 let. Celý svůj den měl 70 let. Peter 3: 8 nám říká: „Ale, milovaní, neignorujte to: že jeden den je u Pána jako tisíc let a tisíc let jako jeden den.“ Což znamená, že jednoho dne může být podle Boží perspektivy tisíc let.
Podle židovských učenců se Adam dokázal dívat do budoucnosti a vidět, že David je předurčen k tomu, aby plnil účel, který mu Bůh určil, ačkoli zjevně poznamenal, že bude žít pouze krátkou dobu. Prohlašují, že Adam pak dal Davidovi 70 let svého života, aby mohl plnit své poslání …
The post Důkaz, že naši předkové věděli, jak cestovat v čase appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější