Prezident Donald Trump chce mít moc nad svobodou slova. Chce zakázat sociální média

Prezident Donald Trump chce mít moc nad svobodou slova. Chce zakázat sociální média

“Republikáni mají pocit, že platformy sociálních médií zcela potlačují konzervativní hlasy. Musíme je tedy hodně regulovat nebo uzavřít, protože to nemůžeme dovolit, “uvedl Trump ve svém dalším příspěvku na Twitteru ve středu. Zůstalo otevřené, na jakém právním základě může Trump regulovat nebo úplně ukončit odpovídající online služby.
Šéf Facebooku Mark Zuckerberg komentoval ohrožení sociálních médií v rozhovoru pro Fox News. “Cenzurovaná recenze není „rozumnou odpovědí“ pro vládu, která se stará o cenzuru,” řekl. “Pořád se snažím pochopit, co vláda skutečně dělá. Obecně se však rozhodnutí vlády cenzurovat platformu, protože se obává cenzury, nezdá být cestou,“
řekl Zuckerberg v rozhovoru. Twitter odmítl komentovat Trumpovy plány, Google neodpověděl okamžitě na žádost o komentář. Píše portál Welt.de .

Twitter has now shown that everything we have been saying about them (and their other compatriots) is correct. Big action to follow!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) May 27, 2020

Spor mezi americkým prezidentem a službou krátkých textových zpráv začal v úterý: Twitter nejprve zkontroloval dva příspěvky Trumpa v otázce poštovního hlasování a poskytl jim varování před zavádějícími informacemi. Odkaz s modrým vykřičníkem požádal čtenáře, aby získali informace o poštovním hlasování.

There is NO WAY (ZERO!) that Mail-In Ballots will be anything less than substantially fraudulent. Mail boxes will be robbed, ballots will be forged & even illegally printed out & fraudulently signed. The Governor of California is sending Ballots to millions of people, anyone…..
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) May 26, 2020

Příspěvek Prezident Donald Trump chce mít moc nad svobodou slova. Chce zakázat sociální média pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější