Do Francie má být přemístěno 750 migrantů z řeckých táborů

Do Francie má být přemístěno 750 migrantů z řeckých táborůPlán přemístění 750 migrantů, kteří jsou v současné době v řeckých táborech do Francie se konečně posouvá dopředu. V pondělí řecký ministr pro migraci a azyl, Giorgos Koumoutsakos, oznámil, že 750 migrantů v Řecku bude v nejbližší době přemístěno do Francie, podle dohody uzavřené v lednu s francouzským státním tajemníkem ministra vnitra, Laurent Nunez, Proces byl pozastaven z důvodu uzavření hranic v boji s pandémií koronaviru, jak informuje voiceofeurope .
„ Kronavírová krize narušila plánovaná přemístění, ale Francie je i nadále odhodlána plnit své sliby s Řeckem, “ uvedl francouzský velvyslanec v Aténách Patrick Maisonnave. Z 750 migrantů, kteří budou přemístěni, je 400 běžných žadatelů o azyl, zatímco zbývajících 350 jsou tzv. „ Nezletilé osoby bez doprovodu “. Podle zprávy ministerstva se očekává, že první skupina „ nezletilých osob bez doprovodu “ odjede z Řecka do Francie někdy v červenci.
Maisonnave také vyjádřil záměr Francie zvýšit svou účast na misích pohraničních orgánů Evropské unie v Řecku. Začátkem tohoto týdne, v rámci rostoucího napětí v Turecku, nařídilo řecké ministerstvo ochrany dalším 400 policistům, aby posílili policejní a vojenský personál již rozmístěný podél řeky Evros.
Po opakovaných hrozbách ze strany čelních představitelů turecké vlády začaly řecké orgány opevňovat hranici podél řeky Evros. V současné době Řecko připravuje ploty o délce 28 až 30 kilometrů podél turecké hranice s cílem chránit Evropu před invazí nelegálních migrantů. Očekává se, že plot bude vybaven termovizními bezpečnostními kamerami a dalšími nejmodernějšími technologiemi.
The post Do Francie má být přemístěno 750 migrantů z řeckých táborů appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější