Kdo byl Bill Gates před Microsoftem a co pro nás znamená jeho očkování

Kdo byl Bill Gates před Microsoftem a co pro nás znamená jeho očkování

JANE K.
Kdo je Bill Gates?
Bill Gates se narodil do bohaté rodiny, takže nikdy nepocítil nouzi, hlad, či nedostatek. Jeho otec, William Gates II. (na obrázku) byl právník, spoluzakladatel firmy Preston, Gates & Ellis, která měla pobočky jak v Americe, tak v Číně. Byl silně politicky orientován. Matka byla rovněž z velmi bohaté rodiny.
Samozřejmě, že mladý Bill chodil do prestižních škol, kde se seznámil s Paulem Allenem a již jako chlapci společně založili programátorský klub přímo na škole. Později pokračovali v této činnosti a založili Microsoft.
Billův otec byl, stejně jako později jeho syn zaujat námětem eugeniky, což znamená potraty, plánované vyhubení nevhodných a starších lidí a podobná témata. Starší Gates byl ve správní radě eugenické organizace Planned Parenthood (Plánované rodičovství), zatím co mladší Gates zkouší docílit to stejné očkováním. Na obrázku dole je Gates mladší a Paul Allen. Před svou smrtí přiznal Allen, že Gates se k němu nezachoval slušně a že když se léčil z rakoviny, Gates ho zkoušel ošidit o část jeho podílu ve firmě Microsoft. Video ZDE .
Tak, jako Gates starší se znal se všemi hlavními osobnostmi své doby, stejně tak mladší Gates se znal s kdekým, včetně neslavně známého Jeffrey Epsteina. Mladší Bill v r. 2013 dokonce odletěl letadlem, zvaným „Lolita Express“ na Epsteinův ostrov, kam létali boháči a jiné osobnosti za sexem a pohlavními zvrácenostmi.
O rok později byl v Gatesově residenci zatčen Robert H. Richards IV. a bylo u něho nalezeno 60,000 fotografií dětí. Richards byl obviněn ze znásilnění své vlastní 3-leté dcery, ale byl soudem osvobozen, protože ve skutečnosti byl vnuk Irenee Du Pont a tím pádem dědicem obrovského koncernu Du Pont. Na takové lidi se samozřejmě vztahují jiné zákony než na zbytek populace.
V r. 2014 se Gates zúčastnil pořadu TED TALK (Video ZDE ), kde mluvil o tom, že nás čeká koronavirová epidemie (už tehdy to věděl!) a ta bude zkázou lidské společnosti. Během proslovu se divákům představoval málem jako zachránce světa.
V r. 2018 uspořádal simulaci epidemického zasažení světa, podle jejíchž výsledků mělo zahynout 33 milionů lidí. A v r. 2019 následoval na stejné téma se simulací, nazvanou Event 201, kterou uspořádal ve Světovém Ekonomickém Foru, v New Yorku. Článek ZDE .
V dubnu 2020 se zúčastnil několika podivných rozhovorů s novináři, kde propagoval digitální identifikační čip, který bude povinně každému nainstalován. Bude to důkaz o očkování proti koronaviru a bude k dispozici hned, jak bude očkování vyvinuto. Tato identifikace bude podle Gatese nutná všude tam, kde by člověk přišel do styku s více lidmi.
Gates rovněž podporuje výzkum identifikačního tetování, které bude opět vykazovat přítomnost očkování a zároveň bude sloužit jako platební karta v bezhotovostní lidské společnosti.
Bylo by velmi zajímavé vědět, jestli on sám bude takový čip, anebo tetování mít. Myslíte, že by tímto způsobem zkoušel ohrozit veškerý svůj majetek? Digitální technologie není spolehlivá a stačí vliv silnějšího magnetického pole, nebo i nějaký přírodní úkaz a člověk je na mizině.
Jen tak na okraj, kdysi dávno jsme měli automatická garážová vrata. Jeli jsme na dovolenou a nevěděli jsme, že u nás doma byla bouřka. Blesk uhodil někde v okolí, vrata se sama otevřela (tehdy ještě nebyla zamykatelná, nebylo to zapotřebí) a celou naši dovolenou zůstala otevřená, jak nám později vyprávěli sousedi, kteří nechápali o co jde. Nic se ale neztratilo.
Zpátky k našemu námětu. Gates vysvětluje, že očkování proti koronaviru bude používat novou, experimentální technologii RNA, nebo DNA. Toto očkování permanentně změní DNA každého očkovaného. Snad je to pravda, snad je to jen Gatesova touha něco takového vyrobit, protože takové očkování ještě vyvinuto nebylo. Kdyby už se někomu podařilo něco takového vyrobit, tak je těžké předvídat jak bude doopravdy fungovat. Jsou rovněž pochybnosti o tom, jestli je něco takového vůbec možné. Článek ZDE .
Výroba očkování
Bill Gates zkouší vyrábět očkování po celém světě. Rozdává peníze na výzkum nejrůznějším badatelům, jen aby se mu podařilo co nejrychleji přijít s novým očkováním. Jsou v tom totiž obrovské peníze pro farmaceutické firmy a on sám v tom má výdělek 20:1, jak přiznal, což bylo popsáno v jednom z mých předešlých článků. Podchytil také firmu Moderna, která byla před bankrotem. Gates jim pomohl finančně a nyní pro něho vyrábějí ono slibované očkování, o kterém stále bájí již zmiňovaný Dr. Anthony Fauci. Právě proběhla první zkouška a výsledky nebyly ani trochu povzbuzující. Článek ZDE .
Dr. Fauci tolik věřil tomuto očkování, že odmítl pokusy se zvířaty a chtěl přímo pokusy na lidech. Moderna už nějaké pokusy na myších udělala, ale nepochlubila se s výsledky; určitě proto, že nebylo čím se chlubit. To byla samozřejmě chyba. Ale jak se vyjádřil jeden ze zaměstnanců Moderny, který pracuje přímo na vývoji očkování, nikdy by si něco takového nenechal napíchat. A podle jiného článku, údajně všichni zaměstnanci této firmy horlivě prodávají firemní cenné papíry. Možná je dostali namísto platu.
Takže na testování nového očkování vybrala Moderna 15 lidských pokusných králíků, kteří měli být ti nezdravější ze zdravých a tito byli očkováni. Do 43 dnů podlehli tři z nich těžkým následkům, které byly popsány jako že „zabraňovaly těmto osobám pokračovat v jejich denní činnosti a vyžadovaly lékařský zákrok.“
Moderna nikdy nevysvětlila důvody, proč nahlásila kladné výsledky pouze u osmi zúčastněných a stejně tak nikdy nezveřejnila postup testování a žádné jiné údaje.
Všechny minulé pokusy na vyvinutí očkování proti COVIDu většinou v této fázi ochably, protože i když si pokusně očkovaná zvířata nebo lidé opravdu vyvinuli obranné látky, při prvním styku se skutečnými virem onemocněli a zemřeli. Není to tak náhodou vražda?
Profesor William Haseltine z Harvardu říká 
V dnešní době, kdy tak zvaní „vědci“ jsou oslavováni jako všemocní bohové, kteří umožňují partyzánským politikům, hloupým jako šutr, aby si rovněž zahrávali na polobohy beze strachu o odvetu, potřebuje svět více takových, jako je Profesor Haseltine. Článek ZDE .
Dnes již v penzi, Prof. Haseltine byl zakladatelem Harvardské Lékařské fakulty a rovněž zakladatelem universitního výzkumu rakoviny a HIV / AIDS na Harvardu. Profesor říká, že víra v medicínu a ve vědu je založena na důvěře. Ale dnes, jak všichni příliš spěchají vyhlašovat do světa výsledky výzkumu na potření koronaviru a přitom nepředkládají žádné skutečné důkazy, je tato důvěra podrývána.
Soukromé společnosti, vlády a výzkumné ústavy, všichni spěchají na trh s jejich výzkumem. V novinách a v jiných mediích hlásají zázračné výsledky jejich práce, které ale nemohou být nijak ověřeny. Zní to vždycky velmi dobře, ale informace, na kterých jsou tato tvrzení založena, nejsou nikdy k dispozici, snad aby nebylo možno je kriticky prozkoumat.
Na příklad prohlášení firmy Moderna o úspěšném testu jejich nového očkování, to opět oznámili, aniž by dodali jakékoliv bližší informace. Ta zpráva samotná ihned přihodila miliardy dolarů k ceně této firmy a je podezření, že kvůli tomu posílil dočasně i trh na Wall Street. Tak pochybný trh to je!
Moderna popisovala test jejich očkování na osmi zdravých lidech tak, že po očkování došlo ke zvýšení hladiny protilátek natolik, že byla na úrovni těch, kteří se z koronavirové chřipky vyléčili. „Co to znamená?“ ptá se profesor Haseltine. „Těžko říct, protože nevíme, co hladina těch vyléčených byla. Kdyby vedoucí Moderny byli hlavní úředníci nějaké průmyslové firmy, takové prohlášení bez jakýchkoliv podkladů by vedlo k jejich okamžitému vyšetřování.“
Informátor vypovídá
V dnešní době se všecky očkování-produkující firmy předbíhají, aby přišly s něčím proti COVIDu co nejdříve a kvůli tomu opomíjejí zkoušky na zvířatech a chtějí testovat přímo lidi. Takže si představte, že lidem napíchají tyhle nevyzkoušené látky, které jsou údajně tak nebezpečné, že kvůli tomu byla zastavena celosvětová ekonomie. Chtěli byste takové očkování taky dostat? Video ZDE .
Ale naštěstí se vyskytl informátor od firmy GlaxoSmithKline (GSK), což je snad největší výrobce očkování, sídlem v Belgii. Tento informátor vypovídá skrze jím pověřenou osobu, že jisté protilátky v těchto očkováních budou pro lidi velmi škodlivé. Říká, že Dr. Andrew Preston, z Oddělení biologie a biochemie v Milnesově centru pro vývoj při Universitě v Bath (Anglie) dostal 34 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gates na vývoj nového očkování. Dr. Preston spolupracuje s GSK a jejich biochemickým oddělením.
Dr. Eric Harville z Penn State University v Americe dostal 12 milionů dolarů od Gatese na stejný účel. Dr. Ernest z University v Baltimore v Americe dostal 8.5 milionů, což přišlo částečně od Gatese a částečně z Národního institutu alergie a infekčních nemocí (NIAID, ředitelem je Dr. Fauci!). Dr. Caroline Colm dostala 17.5 milionů dolarů a i jiní dostávají stálou podporu od Gatesovy Nadace.
Podle zmíněného informátora mají být v těchto nových očkování hCG protilátky (Human Chorionic Gonadotropin), které způsobují neplodnost u žen. Tyto jsou skombinovány s OLH (Ovine luteinizing hormone?) a se 37 amino acid carboxy terminal peptidy, známými jako CTP. Princip anti-HCT (hematokrit?) očkování spočívá v tom, že se spojí s hCG protilátkami a udělá je biologicky neaktivní. Bylo testováno 63 žen s použitím hCG a 61 z nich se staly neplodnými.
V očkování bude rovněž GnRH (gonadotropin-uvolňující hormon), který způsobí u mužů zmenšení varlat, snížení testosteronu a odumření prostaty. Tato látka je antigen, specifický pro spermie. Napadne je a zničí jejich mitochondriální DNA. Zkoušeli to na paviánech a zjistili, že když očkovaný pavián má pohlavní styk s neočkovaným paviánem ženského rodu, i tato se stane neplodnou.
Pak jsou, samozřejmě, do očkování přidány rakovinu-způsobující chemikálie, ale ty tam byly skoro vždycky.
Je očekáváno, že výsledky takového zásahu do lidské společnosti se projeví asi za 8-10 let. Nesmíme rovněž zapomínat, že v Americe je uzákoněno, že v případě škodlivého vlivu kterékoliv očkovací látky není postižený člověk oprávněn výrobce soudit a ani nemá nárok od této firmy požadovat jakékoliv odškodnění. Nemáme náhodou podobný zákon i u nás? Je nutno po něčem takovém zapátrat – jeden nikdy neví.
POZNÁMKA: Nejsem chemik, ani biochemik. Opisuji informace z videa tak, jak tam byly řečeny. Pokud někdo můžete informace v předešlých dvou odstavcích opravit, anebo pokud někomu poslouží k lepšímu pochopení, budu ráda. Díky.
Sestřička, která nevědomky zmrzačila mnohé
Rachel Celler, RN vypovídá (Video ZDE ) jak po vystudování školy na zdravotní sestru nastoupila do armády. Byla mladá, hodně věcí ještě nechápala. Když očkovala vojáky proti hepatitidě B, všimla si, že mnozí pak opouštěli armádu o berlích. I její bratr, nechal se v 18 letech očkovat proti chřipce a skončil paralyzován od pasu dolů. Proto dnes varuje obyčejné lidi, lékaře a zdravotní personál proti používání těch očkování, která obsahují škodlivé látky, popsané dále. Sestřička říká: „musíte číst co je napsáno na přiloženém lístku.“
Velké množství očkování obsahuje tak zvané MRC5 buněčné linie. Tyto jsou získávány z dětských zárodků mužského pohlaví bílých lidí, potracených asi ve 14 týdnech těhotenství. Tyto buněčné linie jsou používány již od 60tých let minulého století.
Stejně nebezpečné jsou tak zvané „diploidní buňky.“ Tyto jsou značeny jako WI-38 a jsou získávány z dětských zárodků ženského pohlaví bílých lidí, potracených asi ve 14 týdnech těhotenství.
DNA tohoto materiálu je v laboratořích manipulováno skrze vsuvky, přemístění a odstraňování některých součástí. Jinými slovy, DNA materiál je přepsán; tyto buňky jsou geneticky upraveny na něco úplně jiného. Navíc jsou upraveny takovým způsobem, že se stanou „nesmrtelné.“ To znamená, že se množí dál a dále, do nekonečna. No a buňky, které se stále množí a množí jsou pouze rakovinné buňky. Takže v takových očkováních dostáváme spolehlivě rakovinu.
Sestra říká, že to, jak jsou očkování vyráběna se dá popsat pouze jedním slovem: čarodějnictví. Očkování jsou tajná biologická zbraň. A dnes, jak jsou pěstována v ledvinách opic, jsou ještě horší než pouhá zbraň. Nesmíme zapomínat, že z opičích ledvin se dostal do očkování virus SV40 (simian vacuolating virus) již v půli 50tých let a tento způsobuje rakovinové nádory. Jestli se stále dál nachází v dnešních očkováních, to zbývá vědět.
Nejhorší na očkování je to, že nefunguje. Jednak, ten princip je špatný, protože lidské tělo nemá schopnost vyvolat si protilátky proti něčemu, co je z ničeho nic naočkováno. Na vyrobení protilátek musí škodlivý materiál přijít ústy, která jsou vybavena přesně na to, aby zalarmovala imunní systém k obraně.
Druhý důvod, proč očkování nefungují je, že jsou geneticky manipulována. Tím pádem geneticky manipulovaná chřipka, nebo cokoliv jiného, je zcela jiná než skutečná chřipka a očkování proti ní nemůže zabojovat ani kdyby chtělo, protože tyto dvě jsou neslučitelné.
DNA materiál z potracených bílých dětí se nachází skoro ve všech očkováních, i v těch, která jsou dávána malým dětem.
Italská organizace Corvelva porovnávala současný MRC5 materiál (z dětských potratů) s původním, z r. 1966. Článek ZDE . Zjistili, že DNA obou vzorků vykazuje značné rozdíly, které vznikly manipulací (genetickým ovlivňováním) DNA tohoto materiálu. Jestli k tomuto došlo postupně, v laboratořích, anebo jiným způsobem, zbývá vědět.


ZDROJE:

https://www.youtube.com/watch?v=2wuMkShZ42o&feature=emb_title
https://www.ted.com/talks/bill_gates_the_next_outbreak_we_re_not_ready?language=dz#t-10458
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/
https://www.wakingtimes.com/2020/05/15/bill-gates-explains-that-the-covid-vaccine-will-use-experimental-technology-and-permanently-alter-your-dna/
https://www.fort-russ.com/2020/05/catastrophe-20-of-human-test-subjects-severely-injured-from-gates-fauci-coronavirus-vaccine-by-moderna/
https://www.zerohedge.com/markets/trust-being-undermined-harvard-medical-school-prof-questions-faucis-shading-vaccine-results
https://www.youtube.com/watch?v=nfFUVCR5ZEk&feature=emb_logo
https://www.bitchute.com/video/7tvtInh63gR5/
https://www.corvelva.it/en/speciale-corvelva/vaccinegate-en/priorix-tetra-human-genome-and-mrc-5-cell-line-comparative-study.html


 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější