České statistiky: Koronapanika je podvod, minulé roky zemřelo více lidí než během “pandemie”

České statistiky: Koronapanika je podvod, minulé roky zemřelo více lidí než během “pandemie”

ZAV

Podle údajů zveřejněných ředitelem českého Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislavem Douškem, 92% lidí, jejichž smrt uvádí koronavirusových statistikách v ČR, nezemřelo primárně na Covid-19.  Tyto údaje zásadně mění situaci.
Toto číslo (92%) je obrovské a potvrzuje, že tvrzení “zemřeli na koronavirus” je jedna obrovská mediální lež.  Média denně přinášejí zprávy o úmrtích na koronavirus, i když tato formulace je nepravdivá – a zároveň je i velmi nebezpečná, protože mezi obyvatelstvem šíří paniku.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=1o73_PH6STo&feature=emb_logo

Hlavní statistik Ladislav Dušek uvedl na odborné konferenci konané 26. 5. 2020 na Karlově Univerzitě v Praze pod názvem “Co víme a nevíme o COVID-19″, že 92% “Covid pozitivních” zemřelo na jiné onemocnění, 60-70 % mělo dokonce kumulované komorbidity (několik nemocí).
” Neexistují žádná data, že zemřeli v příčinné souvislosti nebo primární příčinou byl Covid-19.  Takové údaje podle mě ještě nemá žádný stát, “uvedl statistik Dušek na konferenci, na níž byly vůbec poprvé zveřejněné statistiky týkající se spojitosti mezi úmrtností a Covid-19.
Média, která ženou paniku do extrémů, se tak podle některých právních expertů opakovaně dopouštějí trestného činu šíření poplašné zprávy. Stejným zkresleným agresivním způsobem je možné interpretovat jakékoliv onemocnění, ať už jde o chřipku, rakovinu nebo infarkty.
V České republice dokonce letos zemřelo podle nejnovějších zveřejněných statistik méně lidí než loni a předloni.  Vzniká logická otázka: Co je to za pandemii, během níž umírá méně lidí, než po jiné roky?
Častým argumentem šiřitelů falešných poplašných zpráv je, že “Covid oslabil organismus” . Stejnou vlastnost má však i chřipka, která se vyskytuje 4 x častěji.
” Nejčastěji šlo o onemocnění srdce, dýchací soustavy nebo cukrovku,” uvedl na konferenci hlavní zdravotnický statistik Ladislav Dušek. Zda by tito lidé zemřeli, i kdyby se nenakazili Covid-19, neuvedl.
Na konferenci byl přítomen i hlavní architekt “boje proti koronaviru” – náměstek ministerstva zdravotnictví Roman Prymula.
Na otázku, proč má Bělorusko v kauze Covid takové skvělé výsledky , přestože nazavedlo žádná opatření (bojují vodkou, hokejem a poctivou prací), Prymula odpověděl, že falšují statistiky. Na to mu další z řečníků odpověděl, že jejich zřejmě falšují velmi dobře, protože nic tomu nenasvědčuje.
Pouze 19% zemřelých bylo mladších 60 let
Statistiky ÚZIS uvádějí stav k 1. 5. 2020, kdy bylo zaznamenáno 240 případů úmrtí, u kterých byl pacient pozitivně testován na koronavirus. Pouze 19 mrtvých bylo mladších 60 let.
Statistik Ladislav Dušek uvedl, že při práci na statistikách pracoval s termínem ”  Zemřeli v souvislosti s COVID-19″.

”  Šedesát až sedmdesát procent zemřelých mělo dokonce kumulované komorbidity, tedy ne pouze jednu, ale dokonce několik vážných onemocnění. Obecně se domnívám, že bude příčinná souvislost úmrtí s onemocněním COVID-19 velmi nízká, “  říká Dušek .

Proč taková drastická opatření?
Tyto šokující statistické údaje nastolují otázku, zda byly nutné masivní karanténní opatření, které trvají více než 70 dní, které zastavily ekonomiku a přivedly mnoho občanů do finančních a psychických problémů.
Záznam celé odborné konference “Co víme a nevíme o COVID-19″, uspořádané Karlovou Univerzitou: 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12762&v=AfVbs1nD5XU&feature=emb_logo
  ĽUBA LINDOVSKÝ  

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější