Donald Trump označil ANTIFU za teroristickou organizaci, přidává se i Petr Bystroň

Donald Trump označil ANTIFU za teroristickou organizaci, přidává se i Petr Bystroň

FB
Prezident USA, Donald Trump oznámil, že „Antifa“ bude zakázána jako teroristická organizace. Toto prohlášení je zásadní, a kvituje jej i poslanec německého Bundestagu za AfD, Petr Bystroň. Ten k tomu říká:

„Donald Trump vyvodil správné závěry: tyto latentní násilníky popisuje jako teroristy a zvažuje zákaz této teroristické organizace. Členové Antify jsou vůči demokracii strukturálně nepřátelští. Jejich levicový extremistický pohled na svět je namířen proti demokratické ústavě naší země a proti tržnímu hospodářství. Skupina AfD proto výslovně vítá oznámení prezidenta Trumpa a vyzývá EU i federální vládu, aby také jednaly proti této otevřeně extremistické teroristické skupině.”
Americká Antifa má své kořeny v Německu a také svoje příznivce v německé politice i v německých médiích. Otevřené projevy sympatií předních německých politiků z SPD, Levice a Zelených pro Antifu, jsou děsivými příklady této integrace. Stávající federální prezident Německa, Frank-Walter Steinmeier (SPD) je jedním z těchto sympatizantů, stejně jako místopředsedové Bundestagu Claudia Roth (Zelení) a Petra Pau (LINKE-Levice). Četné příklady také dokládají, že sympatizanti Antifa jsou zaměstnáni ve veřejnoprávním vysílání, a proto mají možnost ovlivnit veřejné mínění v Německu.
“Nabízíme Donaldovi Trumpovi, aby prozkoumal a odhalil vazby mezi mezinárodními zástupici Antifa, médii a politickými lobbyistickými skupinami, aby byl umožněn další právní a politický zásah proti těmto teroristům. Vyzýváme další politiky, aby se připojili k příkladu Donalda Trumpa a vystoupili proti těmto extremistickým násilníkům v Německu i ve Spojených státech.“

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější