AfD: Německo a Evropské státy by měly následovat Donalda Trumpa v zákazu Antify

AfD: Německo a Evropské státy by měly následovat Donalda Trumpa v zákazu Antify
Píše
BREITBARTMluvčí lidské strany Alternativa pro Německo (AfD) vyzval Evropskou unii a Německo, aby po vzoru USA zakázaly krajně levicovou extremistickou skupinu Antifa. Prezident Donald Trump prohlásil, že bude označena za teroristickou skupinu.
Mluvčí AfD ve Výboru pro zahraniční politiku německého Bundestagu Petr Bystroň ocenil prohlášení prezidenta Trumpa učiněné o víkendu v reakci na pokračující nepokoje zuřící po celých Spojených státech.
„Donald Trump dělá správnou věc, když označuje tyto násilné extremistické skupiny za teroristy. Antifa je antidemokratická nenávistná skupina, jejíž radikálně levicová ideologie odmítá volný trh a svobodu slova, uvedl Bystron v tiskové zprávě, kterou viděl Breitbart London.


The United States of America will be designating ANTIFA as a Terrorist Organization.
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) May 31, 2020

„Americká Antifa je modelována podle německé Antify a nachází své stoupence v německých mainstreamových médiích a politice. Německá Antifa zinscenovala pravidelné násilné útoky na členy AfD, jako byl Frank Magnitz, pronásledovala americké novináře jako Tim Pool na ulici v Hamburku na summitu G20 a před pouhými dvěma týdny zbila odborového aktivistu do kómatu ve Stuttgartu,“ dodal.
Bystroň rovněž poznamenal, že v Hamburku došlo k údajným případům schůzek mezi německou pobočkou organizace Antifa a členy amerických skupin Antifa s členy teroristické skupiny Islámský stát.
„AfD, největší opoziční strana v německém Bundestagu, byla léta napadána a terorizována Antifou, za potlesku a podpory levicových médií a politiků,„Řekl Bystroň.
AfD v posledních letech zaznamenala stovky násilných incidentů namířených proti členům a stoupencům, od útoků až po škody na majetku a žhářské útoky.
Loni, Extremisté z Antify zašli tak daleko, že na populární krajně levicové platformě Indymedia vyvěsili „průvodce atentátu“ a nasměrovali ostatní, aby zabíjeli politiky AfD.
„Naléhavě žádáme vládu Spojených států, aby prověřila mezinárodní teroristickou síť Antifa až do nejvyšších pater tisku a vlády a v případě potřeby vydala zákazy cestování a mezinárodní zatýkací rozkazy,„Řekl Bystroň.
Zatímco Bystroň a AfD vyjádřili podporu označení Antify za teroristy, němečtí sociální demokraté, jedna polovina vlády velké koalice kancléřky Angely Merkelové, nesouhlasili a na Twitteru uvedli, 157 a Antifa. Přirozeně.


157 und Antifa. Selbstverständlich. https://t.co/acdxoL7kbi
— SPD Parteivorstand 
</div>
<div class=
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější