Z blogu Vox Populi: Zrůdné praktiky britské policie, která odmítla zatknout pět brutálních muslimských násilníků – právo šaría v praxi (video)

Z blogu Vox Populi: Zrůdné praktiky britské policie, která odmítla zatknout pět brutálních muslimských násilníků – právo šaría v praxi (video)

SLOVANKA
Seznamte se s dívkou na obrázku, o které jsem se zde již před časem zmínila.  S dívkou, která žádá jediné: spravedlnost. Je jí 19 let, žije ve Velké Británii a jmenuje se Ellie. Byla přepadena muslimským gangem, poté jí vpíchli heroin a hromadně ji znásilnili. Znásilnění bylo doprovázeno mučivým týráním. Nicméně pachatelé nebudou odsouzeni, naopak, byli předem osvobozeni a ostrakizována je nyní oběť. Podle práva šaría by totiž byli skutečně v právu násilníci.
Policie a média se tak pokusily zakrýt další hrůzný případ muslimských gangů, které sexuálně zneužívají, znásilňují, mučí a obchodují s mladými, výhradně bílými britskými dívkami. Policie obvinila další z jejich obětí, Ellie, se 7 body obžaloby ze „zvrácení věci spravedlnosti“. Podle toho, co policie tvrdí, jde prý o falešná obvinění proti pěti muslimským násilníkům. Žádný člen gangu nebyl za velmi brutální týrání a znásilnění obviněn. Média její příběh ani nezveřejňují, protože tvrdí, že by tím mohly být poškozeny etnické (tzn. muslimské) podniky v oblasti.
V tomto případě nejde zdaleka o první oběť, která byla zastrašována policií. Tisíce policií zastrašovaných obětí již svá oznámení stáhly. Tyto dívky, většinou z chudých bílých rodin dobře věděly, že se spravedlnosti nedočkají. Jde-li policie proti nim, nemá význam se dále ozývat. Nyní se však objevila odvážná devatenáctiletá dívka Ellie, která i přes výhružky policie svůj případ zveřejnila, včetně fotografií, dokumentujících její stav nějakou dobu po velmi brutálním týrání a znásilňování.
A i přes nesporné důkazy a lékařskou dokumentaci, která její mnohačetná zranění dokazovala, byla nakonec obviněna dívka z toho, že si prý vše vymyslela.   Neuposlechla nařízení policie, aby mlčela a nikde o případu nehovořila, aby obvinění stáhla. Nařízení přesně té policie, která má za všech okolností snahu tyto případy zamést pod koberec. Je třeba si totiž uvědomit, že v mnoha oblastech již převládá muslimská komunita  a mnohde ovládla i policii. Muslimští násilníci jsou tak zcela beztrestní. To je ovšem potvrzení faktu, že ve Velké Británii již vládne zčásti právo šaría, ovšem nejen tam, protože i jinde je snaha podobné případy brutálních znásilnění ze strany muslimských násilníků ututlat.
Podobně se vůči obětem již v minulosti zachovali i ve Švédsku, Německu či jiných multikulturně obohacovaných zemích, kde potřebovali uměle snížit kriminalitu jistých etnik či spíše vyznavačů v současné době protěžované nenávistné islámské ideologie.
Níže se můžete podívat na video a zároveň hlavní zdroj informace (v AJ), které případ Ellie popisuje a zároveň vyzývá k tomu, aby byly tyto informace co nejvíce mezi lidmi šířeny. Mainstreamová média o tom odmítají psát, proto se příběh šíří po celém světě alternativně. Zde pro ty, co neumí anglicky alespoň to nejdůležitější  z videa – výpověď samotné Elli, cituji:
“Píchli mi drogy – heroin, vysvlékli mne donaha, bili mne, dupali po mne, okradli mne o všechno – mobil, peníze, vzali mi oblečení, boty, prostě všechno. A to se stalo navíc v zimě, takže jsem byla nejen zraněná, ale také silně podchlazená. Vyhodili mne totiž nahou, bez mých věcí  v pustině.  Zlomili mi několik žeber, mnoho kostí v obličeji, vykloubili mi lokty, típali o mne cigarety. Rozřízli mi ucho, pořezali krk, pokusili se mi uříznout prsa a bradavky, Vyryli mi do těla slova, označili mě písmeny, pobodali mě,…”
To, co se nyní děje ve Velké Británii, ale i jinde, se bude jednoho dne dít po celé Evropě. U nás možná o něco později, ale nevyhne se tomu žádná země, která dává islamizaci zelenou. V Británii sice oficiální místa tvrdí, že jdou proti těmto gangům, v reálu se však neděje téměř nic, protože některá města či části měst jsou již islamizována natolik, že tam vládne zcela nepokrytě právo šaría. A jeho součástí je i braní sexuálních otrokyň z řad bezvěrců. Každému, kdo má dcery nebo vnučky by mělo záležet na tom, aby se tato zrůdná ideologie nadále po Evropě nešířila jako mor. Půjde-li  vše stále stejným směrem, za nějakých 20let může být podobná praxe běžná už prakticky kdekoli v Evropě.

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější