Národní demokracie varuje: V českém parlamentu sedí strana napojená na teroristy

Národní demokracie varuje: V českém parlamentu sedí strana napojená na teroristy

Národní demokracie podporuje prezidenta USA Donalda Trumpa v jeho plánu na zařazení Antify na seznam teroristických organizací. Jsme přesvědčeni, že Antifa měla být za teroristickou organizaci prohlášena už dávno. Oproti jejímu názvu se vůbec nejedná o antifašistickou organizaci, nýbrž o krajně levicové nátlakové uskupení, které se neštítí prosazovat své cíle násilím. Současné zapojení Antify do násilí v USA je jen vrcholkem ledovce. Již delší dobu vyvíjí toto uskupení nebezpečné aktivity, a to nejen v USA, ale i v Evropě, zejména v Německu.
V této souvislosti považujeme za skandální, že je v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR zastoupena strana, která je na Antifu navázána, a to Piráti. Tato strana se svým propojením s Antifou nijak netají, a to včetně předsedy Ivana Bartoše, který např. chodí na veřejná shromáždění s vlajkou Antify.
Z tohoto důvodu považujeme Pirátskou stranu za bezpečnostní riziko pro ČR. Aniž bychom chtěli zpochybňovat výsledky voleb, důrazně doporučujeme všem zodpovědným voličům, aby si na tuto stranu dávali pozor a šířili informace o propojení Pirátů s teroristy z Antify i mezi svými přáteli a na sociálních sítích. Je potřeba, aby co nejvíce lidí pochopilo, co je tato strana zač, a aby se to příště odrazilo i na volebních výsledcích.
Je navíc tragikomické, že právě Piráti, kteří kritizují vládu za podružné kauzy (např. střet zájmů Andreje Babiše) a nezřídka kvůli tomu “žalují” i do Brusele, teď mají na krku tento skandál, který je přitom mnohem závažnější než všechny problémy spojené s Babišem.
předsednictvo Národní demokracie, 2. 6. 2020

 
The post Národní demokracie varuje: V českém parlamentu sedí strana napojená na teroristy appeared first on NÁRODNÍ DEMOKRACIE .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější