Hviezdny herec z filmovej série Sám Doma sa vrátil ako nový človek, Macaulay vyzerá výborne!

Hviezdny herec z filmovej série Sám Doma sa vrátil ako nový človek, Macaulay vyzerá výborne!

Od hviezdy k troske
Culkin sa po poslednom veľkom filme “Sám doma a bohatý”, kde sa prezentoval v roli 12-ročného najbohatšieho chlapca sveta, takpovediac stratil. Showbiznis je ťažký na psychiku, a pokiaľ ide o dieťa, tak je toto “bremeno veľkej hviezdy” o to ťažšie. Macaulay Culkin to jednoducho neuniesol a bol doslova pohltený drogami. Povráva sa, že vždy mal u seba nejakú marihuanu so xanaxom.
Manželky
Oženil sa hneď, ako mohol. V 18-tich rokoch si zobral vtedy len 17-ročnú herečku Rachel Miner. Manželstvo trvalo dva roky. Jeho ďalšou manželkou bola Mila Kunis, s ktorou to vydržalo podstatne dlhšie (9 rokov), no nakoniec ani táto láska nevydržala večne. Ich rozchod ho zložil a ešte viac podľahol drogám.
Svoju slabosť netajil
Svoju prehru a nechuť žiť vyjadroval aj v rozhovoroch pre médiá. Napríklad pre New York Magazine sa pred rokmi vyjadril so slovami, že “som tridsiatnik, ktorý sa cíti ako dôchodca. Mám pocit, že môj život už nemá cenu.”
 
Zrodenie starej hviezdy
Po vyše 15-tich rokoch s avšak Macaulay opäť objavil na titulke, no tentoraz bez škandalózneho nadpisu, alebo v putách polície. Vybral si ho prestížny pansky magazín Esquire! Verejnosť ho nechápe a neverí mu. “Nerozumiem tomu, pretože už približne 2 rok som čistý,“ vyjadril sa Culkin v rozhovore pre spomínaný magazín.
View this post on InstagramIn case you missed it, head to my stories for the link to the new @esquire featuring this guy that looks awfully familiar.
A post shared by Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania) on Feb 11, 2020 at 9:19am PST


Takúto zmenu si prijalo určite veľa skalných fanúšikov malého Kevina. V auguste bude oslavovať už 40-te narodeniny (ako ten čas letí), je slobodný a pracuje ako DJ v nočnom klube. Žije vo svojom byte na Manhattane. Macaulimu budeme držať palce, aby sa problémom s drogami už navždy vyvaroval.
zdroj: netky.sk
Příspěvek Hviezdny herec z filmovej série Sám Doma sa vrátil ako nový človek, Macaulay vyzerá výborne! pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější