Demonstrace 7.6.2020 – 15:00 Václavské náměstí – Praha. Republika povstala! Řekněme dost Corona-fašismu!

Demonstrace 7.6.2020 – 15:00 Václavské náměstí – Praha. Republika povstala! Řekněme dost Corona-fašismu!
Žádejme okamžité ukončení nezákonných opatření vlády, žádejme ukončení omezení podnikání a ukončení vyhlášek a nesmyslných předpisů porušujících práva pramenící z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod a ohrožující zdraví občanů ČR. Žádejme svobodu slova nejen na sociálních sítích, žádejme zrušení koncesionářských poplatků a zavedení sankcí za porušování Zákona o České televizi, protestujme proti mediální propagandě ČT, CNN a TV NOVA a žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření práce žurnalistů šířících poplašné zprávy o neexistující pandemii SARS-COV-2 a ohrožení veřejného zdraví a ekonomiky vysíláním polopravd a FAKE NEWS.

Žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření vládních postupů při určování diagnóz pacientů údajně nakažených a zemřelých následkem onemocnění COVID-19. Žádejme vědecké prověření veřejně uváděných statistik, testů a postupů na určování diagnózy nakažených SARS-COV-2 a jejich hodnověrnosti. Žádejme o prověření aktivit a motivace poradců krizového pandemického štábu vlády, zejména Romana Prymuly.
Zastavme plánovanou nezákonnou povinnou vakcinaci a čipování obyvatel ČR, zastavme šmírovací vládní a komerční projekty jako je eRouška. Bojkotujme společnosti Alza a Seznam, které na tomto neo-totalitním globálním projektu aktivně spolupracují. Protestujme proti plánu bankovního kartelu na zrušení hotovosti.
Budeme žádat vládu Andreje Bureše Babiše o okamžitou demisi! Žádejme prezidenta republiky o zřízení úřednické vlády která okamžitě bez prodlení zajistí:
1) odstoupení ČR od spolupráce s WHO
2) referendum o vystoupení ČR z EU
3) zrušení všech opatření souvisejících s neexistující pandemií SARS-COV-2
4) odškodnění podnikatelů, kteří přišli k prokazatelným finančním újmám vlivem vyhlášení nezákonných opatření vlády Andreje Babiše
5) Zrušení a plošný zákaz zdraví nebezpečného projektu 5G sítí na území ČR
6) odškodnění občanům ČR, kteří přišli k prokazatelné finanční újmě vlivem této vylhané pandemie
Připojte se na místě k žalobě vlády pro zavedení nezákonnných plošných opatření, porušení dělby moci a zneužití dělby moci. Nová žaloba na vládu z důvodu podvodu a šíření poplašné zprávy. Kritéria normy pro pandemie nebyla nikdy naplněna (1800 nemocných na 100 000 obyvatel) a vláda neměla právo ani mandát omezovat podnikání, omezovat občanská práva a zavádět opatření plošně škodící zdraví obyvatel ČR.
Podejme společně trestní oznámení na zaměstnance ČT, CNN a TV Nova za šíření poplašných zpráv a lží kolem neexistující pandemie SARS-COV-2, dále trestní oznámení na členy vlády a členy krizového pandemického štábu vlády.
JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO ♥️
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější