Šifra č. 6/2020: Jak chutná krize

Šifra č. 6/2020: Jak chutná krize

Šifra strávila „výživné“ odpoledne s profesionálním ochutnávačem potravin a nestačila se divit… V článku Dobrou chuť a hodně štěstí se dočtete, jak poznáte kvalitní potravinu, proč se v České republice prodává převážně druhá a třetí jakost a jak mezi nekvalitními výrobky najdete hrstku produktů jakosti první. Je to občas jako hledání jehly v kupce sena, ale výsledek stojí za to. Navíc se situace již začíná měnit – k lepšímu.
Ke kvalitním potravinám Čechům paradoxně pomůže koronavirová krize. Falešná pandemie totiž kromě vysoké nezaměstnanosti a vlny krachů přinese i mnoho skvělých věcí. A právě prvotřídní kvalita potravin (a nejen jich) za stabilně nízké ceny bude jedním z největších pozitiv. Více se dočtete v titulním článku Jak chutná krize .
Možná máte pocit, že slovům o vysoké kvalitě za nízkou cenu realita v obchodech zatím neodpovídá. Zatímco v jiných evropských zemích se již dávno zlevňuje, čeští obchodníci se to ještě snaží vyroštovat v naději, že jim bude i nadále fungovat to, co jim procházelo celá léta, kdy těžili z toho, že jsou Češi finančně negramotní a koupí každou předraženou blbost. To se ale již brzy změní. Více v článku Jak jsem koupil boty .
Revoluci čeká i české zdravotnictví. V článku s názvem Případy doktora Cvacha se dočtete, proč má Česká republika až na výjimky v podobě špičkových lékařů typu Jana Pirka či kvalitních soukromých klinik tak katastrofální úroveň zdravotnictví, že by se v něm ztratil i slavný lékařský nešika.
Kvůli tomu, že jsou čeští doktoři drazí a neefektivní, míří do naší země lékaři a sestry z Ukrajiny, kteří budou české doktory houfně nahrazovat. Ti tak dlouho vydírali stát i pacienty, až se střelili do vlastní nohy. Více v článku Hráli, až se obehráli .
Kdo postavil pyramidy?  Teorie egyptologů o tom, že nejdokonalejší stavby světa postavili staří Egypťané za pomoci dlát, dřeva a provazů, při znalosti faktů a souvislostí není těžké vyvrátit. To, že víme, jak něco nebylo, ale ještě neznamená, že víme, jak to bylo…
To a mnohem víc se dočtete v nové Šifře, která je jako vždy od začátku až do konce nabitá informacemi. Objednávejte v našem eshopu.
Příspěvek Šifra č. 6/2020: Jak chutná krize pochází z Časopis Šifra
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější