Dětský kanál Nickelodeon po dobu 8 minut a 46 sekund, přehrával na černé obrazovce zvuky dýchání se zprávou „Nemohu dýchat“

Dětský kanál Nickelodeon po dobu 8 minut a 46 sekund, přehrával na černé obrazovce zvuky dýchání se zprávou „Nemohu dýchat“


Další liberální hnůj!!!
Píše
BREITBARTNickelodeon vysílal osm minut a 46 sekund vzkaz „NEMŮŽU DÝCHAT“ bílými písmeny na černé obrazovce. Délka zprávy odpovídá údajné době, po kterou bývalý policista z Minneapolisu Derek Chauvin měl koleno na krku George Floyda.
Kanál vlastněný ViacomCBS, který zásobuje převážně děti a teenagery, vypnul vysílání s textem videovzkazu se zvukem, dýchajícího člověka. Video obsahovalo odpočítávající čas, 8:46.

S textem: „Připojte se k @colorofchange a nesčetným dalším, abyste vyzvali veřejné činitele po celé zemi, aby podnikli skutečné kroky. Text Požadavky na 55156.“


#GeorgeFloyd screamed #ICantBreathe before dying at the hands of #MinneapolisPD . Being Black in America shouldn't be a death sentence. The cops involved were fired, but that isn't enough!
Text 'Floyd' to 55156 to demand DA @HennepinAtty charge them with murder. #JusticeForFloyd pic.twitter.com/IYfmpTIqu1
— ColorOfChange (@ColorOfChange) May 27, 2020

Barva změny se popisuje jako „organizace rasové spravedlnosti online“ prosazující „lidštější a méně nepřátelský svět pro černochy v Americe. Jedním z jeho zakladatelů je Van Jones ze CNN.

Chris McCarthy, prezident zábavních a mládežnických značek společnosti ViacomCBS, se podělil se zaměstnanci společnosti o následující vzkaz:
Posledních několik týdnů vyneslo na povrch dlouhotrvající rasismus, videa nevýslovného chování a drsnou realitu nerovnosti, kterou se mnozí v naší komunitě zabývají pravidelně a denně. V Minneapolisu, děsivé vraždě George Floyda, v Georgii nesmyslném zabití Ahmauda Arberyho a v Kentucky odsouzeníhodném zastřelení Breonny Taylorové, abych jmenoval jen několik nedávných příkladů. To je vrcholem pandemie, která kromě nespravedlivého cílení na asijské Američany zdůrazňuje tragické nerovnosti, které neúměrně ovlivňují barevné komunity, zejména afroamerické a latinskoamerické komunity.
ViacomCBS se spojila s Black Lives Matter, se svými dalšími kanály a sítěmi, včetně NTV, VH1 a Comedy Central vysílající stejnou zprávu.


pic.twitter.com/H4RVJqCZ5C
— ViacomCBS (@ViacomCBS) May 31, 2020At 5 p.m. today, many of our #ViacomCBS brands went dark for 8 minutes and 46 seconds to commemorate victims of police brutality, like #GeorgeFloyd . We stand united against racism, discrimination, and senseless violence. #BlackLivesMatter
— ViacomCBS (@ViacomCBS) June 1, 2020Tomorrow, for #BlackOutTuesday , #ViacomCBS will be on pause as we reflect on recent events. Our focus will shift from building business to building community, moving from conversation to action, and sparking real change in the fight against racial injustice. #BlackLivesMatter pic.twitter.com/AyAgwGqJFm
— ViacomCBS (@ViacomCBS) June 2, 2020

Internetová stránka ViacomCBS skryla svůj obsah a v úterý sdílela pouze následující zprávu:
Naše obchody jsou dnes v režimu pauzy.
Ve společnosti ViacomCBS jsme odhodláni podporovat rozmanitost a začlenění. Jsme solidární s našimi černošskými kolegy, tvůrci, partnery a publikem a odsuzujeme všechny projevy rasismu, diskriminace a nesmyslného násilí.
Na počest Blackout Tuesday dnes povzbuzujeme naše zaměstnance, aby se zaměřili od budování našeho podniku k budování komunity.
Nickelodeon sdílel následující zprávy na Instagramu. „Jsme solidární s černošskými kolegy, tvůrci, partnery a publikem a odsuzujeme všechny projevy rasismu, diskriminace a nesmyslných násilných činů.“

View this post on InstagramA post shared by Nickelodeon (@nickelodeon) on May 31, 2020 at 1:36pm PDT
View this post on Instagramwe are all part of the change #blacklivesmatter⁣⁣ join us at 6p ET, 5p PT⁣ ✊
</div>
<div class=
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější