Velká Británie musí obrátit lodě nelegálních přistěhovalců zpět nebo riskuje závažnou krizi, říká bývalý australský premiér

Velká Británie musí obrátit lodě nelegálních přistěhovalců zpět nebo riskuje závažnou krizi, říká bývalý australský premiérPočet nelegálních přistěhovaleckých lodí směřujících do Velké Británie od roku 2016 roste a letos zaznamenává neobvyklý nárůst, který se týkal zejména Britů při blokování týkající se koronaviru.
Během tohoto období vůdce Brexitské strany Nigel Farage poukazoval na rychle rostoucí počet migrantů přicházejících na britské pobřeží, odhalující, že francouzské námořnictvo dokonce doprovází migrující plavidla na jejich cestě přes anglický kanál, aby je předala britským úřadům. Píše portál Voice of Europe .
Nyní, s rostoucí krizí, Abbott bývalý přemiér Austrálie říká, že Británie může následovat model odbočení lodí zpět, který jeho vláda úspěšně realizovala od roku 2013. Abbott varuje v článku, který napsal pro Telegraf, že „pramínek“ by se mohl brzy stát „záplavou“ migrantů mířících do Velké Británie, když porovnával situaci s migrační krizí v roce 2015, kdy do Evropy vstoupilo asi milion migrantů.
The post Velká Británie musí obrátit lodě nelegálních přistěhovalců zpět nebo riskuje závažnou krizi, říká bývalý australský premiér appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější