Kanárské ostrovy: Vetřelec čtyři dny po přistání brutálně znásilnil Španělku a pořezal jí obličej
RSS

Kanárské ostrovy: Vetřelec čtyři dny po přistání brutálně znásilnil Španělku a pořezal jí obličej

Kanárské ostrovy i nyní stále zaznamenávají den co den nová připlutí jak ze subsaharské Afriky, tak z Maroka. Invazisté zpravidla zůstávají nějakou dobu na ostrovech a později jsou postupně převáženi na evropskou pevninu, většinou do některých španělských azylových zařízení, odkud se rozptýlí po celé Evropě.
Prázdninové ostrovy však doplácí právě na fakt, že zde po nějakou dobu invazisté zůstávají, což se odráží na dosud nezvykle vysoké kriminalitě.
Marocký ilegál, který se 31. prosince 2022 vylodil na ostrově Lanzarote, byl zatčen v Santa Cruz de Tenerife za údajné znásilnění a zohavení 60leté ženy.
Incident se stal minulou středu v budově v hlavním městě ostrova Tenerife. Kolem 6:50 se oběť – zaměstnankyně budovy Olimpus – chystala vstoupit do své kanceláře, když byla do budovy nečekaně zatlačena zezadu.
Podle policejních zpráv, které získala La Gaceta, ji muž marockého původu brutálně zranil, znetvořil jí obličej a nakonec ji vaginálně a análně znásilnil a nutil ji i k dalším sexuálním praktikám. Vetřelec pak uprchl, ale byl okamžitě zachycen nedaleko budovy.
Jde o 25letého muže, který loni 31. prosince nelegálně vstoupil na Kanárské ostrovy. Jeho vstup byl zaregistrován na ostrově Lanzarote a poté, den před násilnostmi, byl převezen na ostrov Tenerife, kde byl převzat do péče imigračního centra Las Raíces.
Podle vyšetřovatelů zločin zaznamenaly bezpečnostní kamery v kanceláři, kde ke své oběti přistoupil; záznam ukazuje, že znásilňování trvalo asi jednu hodinu.
Kanárské ostrovy přijaly v prvních dnech roku 2023 na šesti lodích téměř 200 ilegálů, všichni z marockého nebo subsaharského pobřeží a pod administrativním a policejním dohledem režimu Alaouite.
Ostrovem, který zatím získal největší podíl, je Lanzarote, kam od 1. ledna dorazilo pět ze šesti dotčených lodí. S celkovým počtem 189 nelegálních přistěhovalců registrovaných za pouhých 48 hodin, již centra na ostrově odkazují ilegály do jiných táborů na dalších ostrovech.
Na jihu ostrova Tenerife byla také zachycena loď s osmi černochy. Během čtyř dnů dorazilo celkem 197 nelegálních přistěhovalců, většina z nich severoafrického původu.
Další tři lodě se 146 migranty byly objeveny u Lanzarote v sobotu a v neděli. Jednalo se opět o osoby z oblastí subsaharské Afriky. Mezi nimi byla i čtyři miminka.
Migranti byli vyzvednuti kyvadlovou dopravou u afrických břehů a byli odvezeni do Arrecife. Není známo, zda v těchto případech došlo na moři k nouzi. Spíše lze opět předpokládat, že šlo o čisté „obohacování“ Evropy.
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Kanárské ostrovy: Vetřelec čtyři dny po přistání brutálně znásilnil Španělku a pořezal jí obličej se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden