Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme právo je zabíjet???

Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme právo je zabíjet???

Dost možná, že barbaři byli proti nim inteligenti. Skrývat se alibisticky za jakousi humanitu je sebevražedné. Navíc ona humanita je ostře postavena proti domovskému obyvatelstvu, které je na základě vynucených pravidel diskriminováno.
Imigrace je skvělý byznys a to především pro neziskové organizace na které jsou napojeny politické a kapitálové elity. Tyto slouží de facto jako pračky špinavých peněz a vysavače státních rozpočtů. Samozřejmě, že do této černé díry jsou sypány peníze daňových poplatníků a tak se nelze divit, že nejsou prostředky na valorizaci důchodů, na to, aby důchody byly na důstojné úrovni. Díky neziskovkám a jiným zlodějským, ba až mafiánským praktikám je zvýšen věk pro odchod do důchodu. Tyto praktiky mají za cíl jediné, a to, aby lidé dříve pochcípali, než se dočkají důchodu. Bláboly o demografické křivce jsou jen manipulovaná data k zavření huby lidem.
Domnívám se, že mnoho z nás podlehlo iluzi falešné humanity, a že vůbec nebyl pochopen reálný stav. Jak může někdo mluvit o humanitě, když náklady na jednoho migranta jsou 60000 tis. Kč měsíčně, což většina dělníků za měsíc nevydělá?? Náš Český dělník na tuto sumu v čistém musí vydělávat 4-5 měsíců!!! Migrant ty peníze prostě od státu dostane, ale ty jsou prosím ukradeny a doslova urvány od huby daňovému poplatníku. Domnívám se, že by právě ten domovský dělník měl být středem humanitárního zájmu. Je to totiž on, kdož žije od výplaty k výplatě a nemůže se honosit nejmodernějšími I Phony. Léčíme děti vetřelců, které nejsou nikterak pojištěny a veškeré náklady se taktéž hradí z veřejného zdravotního pojištění. Jakým právem prosím?? Nejsem takový necita, abych nedopřál dětem zdravotní péči, ale je alarmující, že na léčbu Českých dětí, na zakoupení kompenzačních pomůcek či bezbariérové byty se skládá národ ve veřejných sbírkách nebo se sbírají víčka od PET lahví.
Nejvíce problematická je však Islámská kultura, která je s tou naší neslučitelná a navíc je neslučitelná v mnoha oblastech s právním řádem všech Evropských zemí. Je s podivem, co muslimům projde. Že kradou jak straky a chovají se jako prasata je ten nejmenší problém. Oni však przní malé děti, znásilňují i chlapce. Znásilňují a týrají naše ženy. To přeci není normální, i když to paní Žilková – Stropnická tolik obhajuje. Chladnokrevně a bez výčitek ta prasata vraždí ty, kdož jim přispívají na jejich sociální dávky. Bohužel úřady povětšinou mlčí a nekonají. Kdyby uvedenou trestnou činnost spáchal Evropan, seděl by jistě na doživotí. Jak je možné takovýto rozdílný přístup k právu?? Jistě-někomu se to dozajista hodí a jde o vyšší hru, jejíž obětí mají být původní Evropské národy.
Já sice nejsem ani mocný, ani politik, ale tvrdím, že dokud bude v zemi jediná stará babička, která nemá na nájem nebo léky, dokud budou České děti nuceny umírat pro údajný nedostatek financí nebo z rozhodnutí pojišťovny, dokud poctivě pracující dělník nebude mít příjem alespoň jako migrant a dokud se migranti budou chovat tak jak se chovají a nepodřídí se kulturním tradicím a právnímu řádu původních národů-máme nezadatelné právo se bránit!!! Bránit se i se zbraní v ruce. Osobně jsem připraven vnitřně na to, že poštěstí li se mi spatřit migranta jak znásilňuje naše ženy nebo bude li prznit dítě, tak jej bez výčitek svědomí zabiju. Klidně ať mě soud odsoudí, ať mě klidně zavřou, ale já prznit naše lidi nenechám.
To, že naše Česká vláda nekoná nic, co by se dalo nazvat ochranou národa, je jen ukázkou vládní impotence a pohrdáním svými voliči. Vláda je předposraná z Bruselu a v zájmu Bruselu kálí na vlastní lidi. Fuj to je ostuda. Jsem přesvědčen, že mocenské elity to dovedou do stavu, kdy budeme volat: PUTINE ZACHRAŇ EVROPU.
Vyšlo na rukojmi.cz
Příspěvek Oldřich Rambousek: Máme právo postavit se imigrantům s použitím síly??? Máme právo je zabíjet??? pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější