Česko: články o COVID-19 a 5G jsou falešné zprávy

Česko: články o COVID-19 a 5G jsou falešné zprávy

„Elektromagnetické pole produkované zařízeními 5G nesouvisí příčinně s šířením nebo vývojem COVID-19,“ uvedlo ve svém prohlášení Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo zdravotnictví a Ministerstvo pro místní rozvoj. Dodali, že sítě páté generace se nijak neliší od limitů pro elektromagnetické záření.
Ministerstva doplnila tiskovou zprávu o další informace o implementaci sítí 5G v České republice a odkazy na internetové stránky Národního ústavu veřejného zdraví (SZÚ) a Mezinárodní komise pro ochranu před neionizujícím zářením (ICNIRP). Poukázal také na internetovou stránku ministerstva vnitra o dezinformacích koronavírusů, z nichž část je věnována vyvrácení tvrzení o vazbách mezi virem a sítěmi 5G.
Podle současných vědeckých poznatků uvádí COVID-19 přirozenou mutaci, která není ovlivněna technologií 5G, uvádí tiskovou zprávu.
V polovině dubna zveřejnilo Ministerstvo vnitra Centrum pro boj proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) deset nejběžnějších dezinformací koronavirů. Informuje portál RMX .
Rychlost přenosu dat páté generace se bude pohybovat od přibližně 50 Mbit / s do přes gigabit za sekundu, což je přibližně desetinásobek rychlosti sítí LTE. Obvinění z negativního dopadu technologie 5G na zdraví se však objevila ještě před nástupem pandemie COVID-19.
Například ve Velké Británii, Nizozemsku, Irsku a na Kypru úřady informovaly o vandalismu a žhářských útocích na vysílače 5G.
Příspěvek Česko: články o COVID-19 a 5G jsou falešné zprávy pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější