Audit odhaluje ohromný nárůst pro-migračních neziskovek s miliony výnosů na nezisky

Audit odhaluje ohromný nárůst pro-migračních neziskovek s miliony výnosů na neziskyKolo auditů řeckým Úřadem národní transparentnosti u pro-migračních neziskovek odhalilo jejich mohutný nárůst v posledních letech, kdy řada z nich hrabe na nezisky desítky milionů euro výnosů.
Tento úřad tvrdí, že v zemi funguje asi 320 nevládních organizací zabývajících se imigrací. Vyšetřoval financování a provoz různých pro-migračních skupina a chystá se v rámci prvního většího auditu tohoto druhu prozkoumat podrobnosti u 15 až 20 procent z nich.
Podle zprávy řeckých novin Proto Thema předběžná zjištění odhalila ohromný nárůst určitých neziskovek včetně jedné takové, která postoupila od 50 zaměstnanců v roce 2013 na 1 050 v roce 2019. Jiná skupina před pěti lety nehlásila žádný příjem a v roce 2019 má ohromujících 23 milionů euro příjmu na nezisky.

Breitbart London@BreitbartLondon
Greek Police Arrest NGO Workers Involved in Illegal Migration Assistance Network  https://www.breitbart.com/london/2018/08/30/greek-police-arrest-ngo-workers-involved-illegal-migration-assistance-network/ …

Greek Police Arrest NGO Workers Involved in Illegal Migration Assistance Network
Pro-migrant NGO workers have been arrested in Lesbos on suspicion of being part of an operation to assist migrants illegally enter Greece. 
breitbart.com
125
18:30 – 30. 8. 2018
Informace o reklamách na Twitteru a soukromí
O tomto tématu mluví hned několik lidí: 100.
„Po vyhodnocení stížností a dat o provozu a finančním řízení soukromých subjektů fungujících v oboru imigrační politiky proběhly audity u pěti nevládních organizací,“ uvedl Úřad národní transparentnosti.
Vyšetřovatelé také zkoumají, zda jsou služby nabízené neziskovkami úměrné objemu peněz, které dostávají.
Deset neziskovek bude přezkoumáno v následujících dnech, ty jsou sice daleko menší, než ty co už vyšetřovatelé přezkoumali, ale vysloužily si svými činnostmi zvláštní zájem.
Úřad uvádí, že jeho cílem je dosáhnout úplného porozumění provozu operací pro-migračních neziskovek v Řecku do letošního září.

Breitbart London@BreitbartLondon
Hungary’s Orban Praises Italy’s Salvini: NGO Crews Are ‘White-Collar People-Smugglers’  http://www.breitbart.com/london/2018/06/19/orban-slams-eu-praises-salvini-ngo-ships-run-white-collar-people-smugglers/ …

Orban Praises Salvini: NGO Crews Are ‚White-Collar People-Smugglers‘
Viktor Orbán congratulated Matteo Salvini for calling out the NGOs bringing migrants to Europe as „white-collar people-smugglers“.
breitbart.com
207
14:45 – 19. 6. 2018
Informace o reklamách na Twitteru a soukromí
O tomto tématu mluví hned několik lidí: 139.
Spousta pro-migračních neziskovek operuje v Řecku od vrcholu migrační krize roku 2015-16 a některé obviňovali z ilegálních činností, jako je Mezinárodní centrum nouzových reakcí (ERCI).
Členové ERCI byli v srpnu 2018 zatčeni poté, kdy bylo vzneseno podezření, že skupina pomáhá ilegálním migrantům dostat se do země, takže řecká policie skupinu označila za „kriminální síť.“
Letos v březnu zastavilo několik neziskovek jejich pro-migrační aktivity na ostrově Lesbos poté, kdy je napadli rozzuření domorodci. Spoluzakladatel neziskovky Refocus Douglas Herman ty domorodce označil za „fašistické gangy.“

Breitbart London@BreitbartLondon
Greek Association Donates Boats to Coast Guard to Stop Illegal Migration  https://www.breitbart.com/europe/2020/05/24/greek-association-donates-boats-to-coast-guard-to-stop-illegal-migration/ …

Greek Association Donates Boats to Coast Guard to Stop Illegal Migration
The Greek Shipowner’s Association has donated ten new Rafnar maritime boats to stop illegal immigration to the Greek islands. 
breitbart.com
45
19:03 – 24. 5. 2020
Informace o reklamách na Twitteru a soukromí
O tomto tématu mluví hned několik lidí: 24.
Alexander Koerner/Getty
CHRIS TOMLINSON
zdroj: euportal.cz
The post Audit odhaluje ohromný nárůst pro-migračních neziskovek s miliony výnosů na nezisky appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější