PRAHA: Pirátům v čele s Hřibem hrozí odvolání

PRAHA: Pirátům v čele s Hřibem hrozí odvolání

Arogance, nevyřešené nedostupné bydlení, armáda PR specialistů nebo totální rezignace na rozvoj Prahy. To jsou důvody části zastupitelů hlavního města Prahy, kterým už dochází trpělivost s primátorem Zdeňkem Hřibem a jeho Piráty. Uvádí se to v článku na serveru Echo24 (viz ZDE ).
Iniciativa ODS
Občanská demokratická strana předložila oficiální nabídku klubu Spojeným silám pro Prahu na tvorbu nové koalice, která by měla podobu ve složení Spojených sil pro Prahu s Prahou Sobě za podpory ODS. Zprvu vypadající idylický vztah současné koalice Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu má již delší dobu skryté trhliny. Části zastupitelů z vládnoucí koalice totiž vadí přílišná arogance primátora Zdeňka Hřiba , který sliboval už před téměř dvěma lety radikální změnu ve vedení Prahy. Ve skoro polovině volebního období je ale spousta nevyřešených témat, které občany Prahy neustále trápí.
Hřib se Praze nevěnuje
Vítěz posledních pražských voleb ODS proto začal oficiální námluvy se Spojenými silami pro Prahu, ke kterým má ideově nejblíže. Vztah Spojených sil s aktivistickými Piráty není již delší dobu optimální a někteří členové klubu nad nabídkou velmi intenzivně přemýšlí. Vadí jim totiž, že primátor se svými radními dosud nevyřešili družstevní bydlení , snažili se zablokovat Muzeum paměti XX. století nebo se spíše než Praze věnují zahraniční politice. „Žádný primátor ani starosta není úspěšný, když se denně nevěnuje problémům svého města a obce. To ničím nenahradíte. Každodenní mravenčí práci komunálního politika nenahradí sebelepší PR. To primátorovi vytýkám a shoduji se s tím ODS,“ dodal Šéf klubu Spojených sil a europoslanec TOP 09 Jiří Pospíšil.
Rudolf Hruboň
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější