Investigativní novinářská skupina Project Veritas zveřejnila tajné záběry skupiny Rose City Antifa v Portlandu v Oregonu, která odhaluje aktivisty propagující násilí a výuku bojových technik.

Investigativní novinářská skupina Project Veritas zveřejnila tajné záběry skupiny Rose City Antifa v Portlandu v Oregonu, která odhaluje aktivisty propagující násilí a výuku bojových technik.
Píše
BREITBARTZáznam byl zveřejněn ve čtvrtek ráno a odhaluje, jak se projekt Veritas vedený investigativním novinářem Jamesem O’Keefem infiltroval do Rose City Antifa (RCA) prostřednictvím nejmenované osoby, která pořídila tajné záběry z ultratajných setkání násilné skupiny.
V jednom z klipů muž identifikovaný jako Nicholas Cifuni uvádí, že členové RCA potřebovali ukrýt zbraně před policií a říkají: „Nebuď ten zasranej chlápek s těma zatracenýma špičatýma mosaznýma kloubama, kterými se vyfotíš.“


BREAKING: @Project_Veritas INFILTRATED ANTIFA
“Practice things like an eye gouge. It takes very little pressure to injure someone’s eyes.”
“It’s not boxing, it’s not kickboxing, it’s like destroying your enemy.” #EXPOSEANTIFA pic.twitter.com/tbLeuXucHx
— James O'Keefe (@JamesOKeefeIII) June 4, 2020

„Policie bude vypadat jako:“ „Perfektní můžeme ty sráče stíhat, podívejte, jak jsou násilní,„a ne že ne, ale musíme ty sračky schovat,“ říká.
„Procvičujte si věci, jako je vydloubnutí oka, to vyžaduje velmi malý tlak, aby se někomu poranily oči,“ pokračuje muž. „Není to box, není to kickbox, je to jako zničit nepřítele.“
Infiltrátor – oblečený v mikině, lyžařské masce a slunečních brýlích, aby ochránil svou identitu – popsal proces, kdy se stal členem Antify, a prohlásil, že je pro skupinu „vyhlídkou“. Podle jeho výpovědi, RCA prosazovala přísná bezpečnostní opatření, jako je umístění telefonů do sousední koupelny s ventilátorem, který tlumí zvuky během schůzek, aby se zabránilo sledování.
Zdroj dále ukázal rázná bezpečnostní opatření, která skupina zavedla při svém prvním setkání, a poznamenal: „Tihle vychytávky získali od někoho jiného, od někoho s mnohem většími zkušenostmi, od někoho, kdo se tím živil.“
Projekt Veritas identifikoval údajného zakladatele Rose City Antifa jako Caroline Victorinovou, která dříve žila ve Švédsku se svým švédským manželem.
Záznamy odhalené Breitbart News uvádějí, že se pár přestěhoval v roce 2017 po benefičním večírku Gofundme z roku 2015, na kterým se pokusila získat finanční prostředky na zelenou kartu pro manžela.
Švédsko má rozsáhlou scénu Antifa; zpráva Švédského obranného výzkumného ústavu (FOI) podrobně popsala rozsah hnutí a odhalila švédskou „anti-nenávistnou“ skupinu, Nadace Expo spolu s britskou anti-nenávistnou skupinou Doufám, že nenávidím anarchistickou scénu Antifa.
Obě skupiny také v minulosti obdržely hotovost od maďarsko-amerického levicového miliardáře George Sorose prostřednictvím jeho nadace Open Society Foundation.
Sídlí ve městě Portland, RCA se stala známou jako jedna z nejnásilnějších buněk Antifa ve Spojených státech a byla dobře zdokumentována novinářem Andy Ngo. Sám Ngo byl loni během protestu brutálně zbit skupinou a v důsledku toho utrpěl krvácení do mozku .
V listopadu loňského roku, Gage Halupowski přiznal vinu za napadení druhého stupně teleskopickým obuškem a byl odsouzen k šesti letům vězení. Oběť, Adam Kelly, utrpěl otřes mozku a po krutém útoku má 25 stehů na hlavě.
Vzhledem k tomu, že nepokoje, které začaly v Minneapolisu, nadále zachvacují Spojené státy, z nichž mnohé byly napojeny na bojovníky z Antify generálním prokurátorem Billem Barrem, RCA v posledních dnech působí také v Portlandu.
Jsou údajně za útokem z 30. května na muže nesoucího americkou vlajku během protestu proti policejní brutalitě, který křičel: „Na černých životech záleží, buzerante, když ho bili.
 
 Share

Tweet


WhatsappThe post Investigativní novinářská skupina Project Veritas zveřejnila tajné záběry skupiny Rose City Antifa v Portlandu v Oregonu, která odhaluje aktivisty propagující násilí a výuku bojových technik. appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější