Švédsko: Policistka poklekla před demonstranty a připojila se k protestu BLM. Strašný doják, haha (VIDEO)

Švédsko: Policistka poklekla před demonstranty a připojila se k protestu BLM. Strašný doják, haha (VIDEO)
Píše
voiceofeuropeŠvédská policistka, identifikovaná v některých zprávách jako Lisa Simonssonová, poklekla a nakonec se připojila k demonstrantům během protestů Black Lives Matter, které se konaly ve středu ve Stockholmu. Držela také ceduli s nápisem „bílé mlčení je násilí.“
Ve středu se ve Stockholmu konala demonstrace na podporu Black Lives Matter, kterou sponzorovalo několik levicových skupin. Black Lives Matter je americká „antirasistická“ organizace, která se ujala vůdčí role v nepokojích, jež se od smrti George Floyda minulý týden přehnaly Spojenými státy. Floyd byl černoch, který zemřel, když na něm klečel policista. Na záběrech, které mnohé Američany šokovaly, se někteří policisté rozhodli pokleknout na podporu násilných výtržníků, místo aby je ukáznili.
Policie se ve středu rozhodla demonstraci přerušit poté, co překročila hranici 50 účastníků, kterou nařizují současná švédská opatření sociálního distancu v reakci na vypuknutí nákazy koronavirem (COVID-19). Důstojníci byli nuceni použít pepřový sprej, když se demonstranti odmítli rozejít, jak již dříve uvedl Hlas Evropy . Demonstranti se poté rozšířili do dalších částí města, kde došlo k dalším střetům s policií.
Policistku, která poklekla, bylo také vidět, jak v slzách objímá demonstranty. Na jiném videu je vidět, jak skanduje a pumpuje pěstí v solidaritě s demonstranty.

Podle zprávy Samhellsnytta se důstojnice jmenuje Lisa Simonssonová. Je čerstvou absolventkou Policejní akademie na univerzitě v S’derternu a je jí 22 let. Zřejmě také řekla, že je pro ni emocionálně těžké být se zbraněmi. Podle zpráv se rozhodla spojit se s demonstranty, místo aby prosazovala příkaz policie k rozehnání demonstrantů.</div>
<div class=
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější