Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím
RSS

Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím

Jak jste si mohli přečíst již zde , tak německou obec Lützerath, která je již roky vysídlena a určena k těžbě hnědého uhlí, obsadilo několik stovek klimatických extremistů, kteří odmítali vesnici opustit. Na vjezdu zapálili barikády , po příchodu policistů na ně házeli Molotovovy koktejly a další se pro změnu zabetonovali k zemi , aby ukázali, že jen tak je z místa nedostanou.
Trvalo několik dní, než se podařilo již dávno vysídlenou obec od klimatických extremistů vyčistit. Po celou dobu se policisté k agresivním ekoteroristům chovali v rukavičkách, bez jakéhokoli násilí.
To je zcela opačné chování, než jaké bylo možné vidět při pravidelných demonstracích odpůrců covidových restrikcí a v Německu v některých profesích také povinného očkování. Na těchto demonstracích došlo k velmi brutálním útokům na demonstranty, což vedlo nejen k mnoha zraněním, ale dokonce i ke smrti .
Dokonce i experti OSN potvrzují , že mnohdy velmi brutálním bitím pokojných demonstrantů porušili němečtí policisté lidská práva.

Stovky policistů, těžce vyzbrojených a vybavených bojovou výstrojí  jako stoupenci politických elit, v posledních dvou letech potlačily mnohé pokojné covidové a protivládní demonstrace v Německu a dalších částech Evropy. Policisté použili vodní děla, obušky, slzný plyn, policejní psy a hrubou sílu, často proti ženám, důchodcům a dokonce i dětem . Snaha odradit lidi od pokojných protestů byla patrná.

Pak musíte být ohromeni, když se podíváte na to, jak bojem zocelená exekutiva zachází s agresivními klimatickými teroristy, zejména při okupaci německého lignitového města Lützerath. Tam byly na policii házeny kameny, ohňostroje a další zápalná zařízení a byla zcela zničena vozidla záchranky, ale vodní děla, obušky a samopaly jste tam hledali – na rozdíl od covidových demonstrací  v minulosti – marně.
Naopak. Videa ukazují, jak  policie doslova prosí o deeskalaci a odváží panovačné, rozmazlené klimatické extremisty na vozíku z místa protestu nebo je opatrně odvádí pryč. I přes značnou agresivitu ekoteroristů se s nimi zacházelo v rukavičkách.

Ich finde das ein bisschen peinlich. pic.twitter.com/x7jNr4Lxec
— Michael M. (@apfelpuree2) January 12, 2023

 

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Německo: Velmi rozdílný přístup ke klimatickým extremistům a demonstrantům proti covidovým restrikcím se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden