Každodenní rasismus: Syřané s „noži“ Němci v nemocnici

Každodenní rasismus: Syřané s „noži“ Němci v nemocnici




Píše 
journalistenwatch



A zde je opět seznam nejhorších rasistických útoků posledních dnů:
Presseportal: Po hádce mezi dvěma muži dnes ráno (21.06.2020) kolem 04:45 na Eppinghoferově ulici, policie naléhavě hledá svědky, kteří by mohli poskytnout stopy o zločinu nebo prchajícím podezřelým. Přibližně na úrovni kiosku mezi kruhovým objezdem a souběžnou ulicí se čtyřicetiletý muž z Melheimu a neznámý muž dostali do hádky, během níž neznámý muž ho nejméně jednou bodl nožem. Zasáhl oběť do horní části těla a těžce ji zranil. Podezřelý pak utekl pěšky neznámým směrem. Zraněný muž byl převezen do nemocnice, kde mu bylo diagnostikováno vážné zranění. V současné době vyšetřuje oddělení vražd pozadí trestného činu v úzké spolupráci se státním zastupitelstvím v Duisburgu a doufá, že získá relevantní informace od veřejnosti. Popis uprchlíka: 20 let, 180 cm vysoký; Severoafrický typ, černé, dozadu nagelované vlasy, žádné informace o oblečení.
Presseportal: Z dosud neznámých důvodů včera večer (21. června) na hlavním nádraží v Essenu 18letá žena údajně zranila dvě 14- a 17leté dívky. Kolem deváté večer byla hlídka federální policie upozorněna na hlasitou hádku na nádvoří hlavního nádraží. Záchranné síly od sebe okamžitě oddělily tři mladé ženy/pubertální děti. Podle svědků osmnáctiletá irácká občanka z Essenu údajně udeřila rukou sedmnáctiletou ženu z Essenu do obličeje. Měla tržnou ránu na rtu. Když chtěla čtrnáctiletá dívka pomoci své sedmnáctileté sestře, byla také údajně napadena. Košile mladé ženy byla roztržená. O co v hádce šlo, nebylo prozatím možné určit. Federální policie zahájila vyšetřování napadení.
Presseportal: Tři mladí muži zbili a přinutili dva cestující v příměstském vlaku ze Stuttgartu do Herrenbergu v sobotu (20.06.2020) kolem 01:15. Nejprve se ve vlaku linky S1 prý odehrála slovní hádka mezi dvěma pozdějšími oběťmi a skupinou tří mladých mužů. Později osmnáctiletý íránský občan zřejmě přinutil jednu z obětí, když jí vyhrožoval násilím, pokud se nevzdá svého místa. Krátce poté prý dříve neznámí společníci osmnáctiletého mladíka zbili oba cestující pěstmi. Když S-Bahn dorazil na stanici B-blingen, hlídkám federální a státní policie, které upozornili svědci, se podařilo identifikovat pouze jednoho z podezřelých pachatelů. Další dva zřejmě opustili S-Bahn krátce předtím na stanici Goldberg. Čtyřiadvacetiletý cestující utrpěl v důsledku nehody hematom na oku. Jeho jedenadvacetiletého společníka udeřili a poškrábali. Dvě v současnosti neznámé osoby jsou popsány jako mladí muži, přibližně 175 cm vysocí.
Magdeburg: V sobotu pozdě večer se 31letý muž dostal do sporu se dvěma neznámými osobami poté, co mluvili s jeho dvěma dětmi. V důsledku toho byla oběť zasáhla do obličeje skleněnou lahví. Obě neznámé osoby se poté samy stáhly z místa činu v Ackerstrasse. Podle oběti měli pachatelé jižanský vzhled. Jeden z pachatelů měl na sobě bílozelené, roztrhané tričko a krátké bílé kalhoty. Oběť neutrpěla žádná viditelná zranění a nevyžadovala lékařskou péči.
Gotha : V sobotu došlo k pobodání kolem 02:05. Dosud neznámý pachatel (africký typ) se dostal do sporu se 3 polskými občany (34, 37 a 54 let) z dosud neznámých důvodů. V důsledku toho neznámý pachatel způsobil všem účastníkům řezné rány a uprchl. Zraněné osoby upozornily policii a byly ošetřeny v nemocnici Gotha. Zahájené pátrání po pachateli bylo bez výsledku.
Hamburk: Policie hledá čtyři až pět dosud neznámých mužů podezřelých z toho, že v sobotu časně ráno smrtelně zranili 34letého muže několika ranami nožem. Vyšetřování převzala LKA 41. Podle aktuálního stavu vyšetřování se oběť a další osoby nacházely v oblasti Marktstrasse na rohu ulice Neuer Kamp, když náhle zastavilo černé SUV a vystoupilo z něj tři až pět mužů. Mladíci, popisovaní „jižním“ vzhledem, prý oběť okamžitě zbili a pobodali. Těžce zraněná oběť se dokázala osvobodit a utéct do Mathildenstra-e. Muž byl po naléhavém lékařském ošetření převezen do nemocnice a po lékařském ošetření je mimo nebezpečí. Okamžitě zahájené pátrání po pachatelích, kteří uprchli neznámým směrem, nevedlo k objevení auta ani k jejich zatčení.
Magdeburg: V pátek večer došlo k hádce mezi dvěma skupinami lidí před obchodem v L’becker Stra’e. Původně slovní hádka se vystupňovala do té míry, že lidé stojící před obchodem po nich házeli kameny a láhve. Čtyřiadvacetiletý muž a dvacetiletá žena byli kvůli lehkým zraněním ošetřeni jako ambulantní pacienti v nemocnici. Skupinu pachatelů tvořilo šest až osm neznámých osob jižanského vzhledu, které v průběhu pátrání již nebylo možné identifikovat.
Reutlingen: V pátek v poledne došlo na školním dvoře Hohbuchschule k incidentu, který je v současné době předmětem dalšího vyšetřování policejního oddělení v Reutlingenu. Mezi 12:30 a 12:50 byla na školním dvoře přítomna skupina dvou sedmiletých dívek a šestiletého chlapce, když se k nim připojila skupina tří mladých mužů. Z nějakého neznámého důvodu došlo k potyčce mezi mladými muži a dětmi, při níž byly obě sedmileté dívky lehce zraněny na paži. V této souvislosti a za účelem objasnění incidentu hledá policejní stanice v Reutlingenu svědky, kteří incident zaznamenali nebo kteří mohou poskytnout informace o třech mladých mužích. Podle dětí měli tři mladíci tmavou pleť a každý měl na sobě tmavé oblečení a tmavé kalhoty.
Poessneck: V noci z úterý na středu došlo k nebezpečnému tělesnému zranění v Pěnecku, takže policie nyní hledá stopy k totožnosti útočníka. Dvaadvacetiletá oběť běžela ve středu časně ráno krátce před druhou hodinou ranní po Wernburger Weg/Turmstrasse v Pěnecku. Z oblasti se k němu blížila skupina čtyř lidí, pravděpodobně cizího původu, zejména v oblasti kamenného schodiště/štěrkové stezky, nemluvili německy. Lidé pak ukázali na zraněného, vysmívali se mu a smáli se mu. Když se dotázán, zda je nějaký problém, dva z mužů ho napadli, strčili do oběti a nakonec jeden z pachatelů vytáhl z kapsy kalhot malý nůž (možná vystřelovací nůž nebo něco podobného). Pachatel pronesl cizí slova, mávl nožem před obětí a nakonec ji dvakrát sekl do břicha. Skupina pak utekla neznámým směrem a nikdo nereagoval na volání oběti o pomoc. Po návratu domů si mladík udělal provizorní obvaz a nakonec informoval příbuzné o záchraně a policejních složky. Muže z Pěnecku museli odvézt do nemocnice, aby mu ošetřili řezné rány.
 



Share

Tweet


Whatsapp



The post Každodenní rasismus: Syřané s „noži“ Němci v nemocnici appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Dnes nejprohlíženější