Svobodnenoviny.eu: Spoluzakladatelka Black Lives Matter požaduje, aby se bílí lidé vzdali svých domovů

Svobodnenoviny.eu: Spoluzakladatelka Black Lives Matter požaduje, aby se bílí lidé vzdali svých domovů

Spoluzakladatelka a organizátorka pro organizaci Black Lives Matter, Charlotte Helmová, vypracovala seznam žádostí pro bílé lidi ohledně věcí, o kterých se domnívá, že by se měly změnit.
V některých kruzích se objevuje stále oblíbenější téma ohledně reparací, zatímco někteří věří, že ekonomické přesuny mohou napravit historické hříchy.
Helmová v týdeníku LEO  představila  desetibodový seznam žádostí, včetně pěti ustanovení, ve kterých žádá převod majetku pro zbídačené lidi barevné pleti:
Její první požadavek je jednoduchý, požaduje, aby: „Bílí lidé, pokud nemáte žádné potomky, převeďte vaše nemovitost pro černé nebo hnědé rodiny. Nejlépe pro ty, které žijí v generační chudobě. “
Další žádost ve stejném duchu vyžaduje více odevzdání majetku. Bílí lidé samozřejmě musí vynahradit finanční ztrátu za svůj altruismus v důsledku „privilegií bílých“.
Píše: „Bílí lidé, pokud zdědíte majetek, který hodláte prodat, dejte ho černé nebo hnědé rodině. Ty peníze jste povinni vydělat nějakým jiným způsobem pro privilegované bílé. “
„Pokud jste developer nebo skutečný majitel vícegeneračních bytů, postavte udržitelný komplex v černém nebo hnědém sousedství a nechte v něm černé a hnědé lidi žít zdarma,“ dodává.
Bohatí nebo chudí nejsou zbaveni viny; ti, kteří chtějí zmenšit svou velikost, se také považují za schopné rozvětvovat majetek. „Bílí lidé, pokud si můžete dovolit zmenšit velikost, vzdejte se domu, který vlastníte, pro černé nebo hnědé rodiny. Nejraději pro rodinu z generační chudoby, “ pokračuje.
A měli byste změnit vaší poslední vůli v případě, že některý z vašich dědiců zastává problematické názory. Helmová požaduje: „Bílí lidé, pokud někdo z vás, který hodlá přenechat svůj majetek rasistickým kreténům, změňte svou poslední vůli a odevzdejte svůj majetek černé nebo hnědé rodině. Nejlépe rodině v generační chudobě.“
Mezi další požadavky patří propuštění „rasistů“.
Organizace Black Lives Matter učinila hvězdný comeback po nedávném zabití podezřelého podvodníka George Floyda, což vyvolalo řadu nepokojů a protestů po celém světě.
V roce 2015 jedna ze spoluzakladatelek hnutí BLM Patreese Cullorsová přiznala v rozhovoru, že jsou „vyškolení marxisté“.
Řekla: „[Jsme] trénovaní organizátoři. Jsme trénovaní marxisté. Jsme velmi obeznámeni s ideologickými teoriemi a myslím si, že to, co se opravdu snažíme udělat, je vybudovat hnutí, které může využít mnoho, mnoho černých lidí. “
Nedávné protesty přešly na mezinárodní úroveň a přilákaly mezinárodní pokrytí.
zdroj: svobodnenoviny.eu
Příspěvek Svobodnenoviny.eu: Spoluzakladatelka Black Lives Matter požaduje, aby se bílí lidé vzdali svých domovů pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější