Muslimky získávají bezplatné vzdělání řidičů v arabštině za 36 000 Euro, ale domovy důchodců jse zavírají

Muslimky získávají bezplatné vzdělání řidičů v arabštině za 36 000 Euro, ale domovy důchodců jse zavírají

Obec Oskarshamn ve Švédsku kombinuje tzv. Job koučování s výukou řidičského průkazu v arabštině pod názvem projektu „Nyní řídíme“, aby „dvanáct žen ze Středního východu“ našlo nějaký druh zaměstnání, uvádí SVT a Samnytt .
Když státní televize hovoří se ženami, které se účastní vzdělávání řidičských průkazů, samy se zaměřují na skutečnost, že řidičský průkaz znamená svobodu jít kamkoli chtějí. To, že by to mělo vést k práci, není jisté.
Oskarshamn zajistil další financování svých investic do “kyselé smetany”. Správní rada kraje přispěje dvanácti ženám 378 000 SEK (36 094 EUR), aby se naučily řídit auto s praxí v arabštině.
Pamela Campusano je dohlížitelkou na jednotce trhu práce v obci a poukazuje na význam investic do této skupiny.
Viděli jsme, že nově přijaté ženy jsou dále od řidičského průkazu a od trhu práce. Proto je to pro tuto skupinu mimořádně důležité, říká Campusano.
Online průzkum ukazuje, že během předchozího funkčního období byl sociální výbor v Oskarshamnu nucen ušetřit téměř 50 milionů SEK. Pro příští dva roky sociální výbor v obcích kontrolovaných S a M znovu ušetří a nyní tento údaj dosáhne 30 milionů SEK.
V říjnu sociální výbor oznámil, že budou uzavřeny tři domovy pro seniory, dva v Misterhultu a jeden v Oskarshamnu. Anna-Lena Holm je bývalá zdravotní sestra a kriticky se vyjádřila k rozhodnutí obce.
Švédská správa dopravy se také snaží přizpůsobit potřebám nových příchozích. V květnu byla zahájena kampaň v arabštině s cílem informovat o postupu získání řidičského průkazu ve Švédsku. V sérii si účastníci stěžují situaci v zemi a označují Švédy tím, co mnozí vnímají jako hanlivý termín „Švédové“.
Příspěvek Muslimky získávají bezplatné vzdělání řidičů v arabštině za 36 000 Euro, ale domovy důchodců jse zavírají pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější