Korčok: Slovensko sa chce stať súčasťou centra výnimočnosti pre hybridné hrozby v Helsinkách a inštitucionalizovať tak ďalšie obmedzovanie slobody slova.

Korčok: Slovensko sa chce stať súčasťou centra výnimočnosti pre hybridné hrozby v Helsinkách a inštitucionalizovať tak ďalšie obmedzovanie slobody slova.

Bratislava 29. júna 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/DUNA/MTI/Zoltan Balogh )   Slovensko sa chce stať súčasťou centra výnimočnosti pre hybridné hrozby v Helsinkách. Agentúru SITA o tom informoval tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVaEZ) Šéf rezortu diplomacie Ivan Korčok (nom. SaS) podpísal v pondelok 29. júna potvrdenie súhlasu Slovenska s členstvom v Európskom centre …
Source: Korčok: Slovensko sa chce stať súčasťou centra výnimočnosti pre hybridné hrozby v Helsinkách a inštitucionalizovať tak ďalšie obmedzovanie slobody slova – Hlavné správy
The post Korčok: Slovensko sa chce stať súčasťou centra výnimočnosti pre hybridné hrozby v Helsinkách a inštitucionalizovať tak ďalšie obmedzovanie slobody slova. appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější