Německo: Itálie nesmí čerpat z Fondů obnovy se Salvinim v čele

Německo: Itálie nesmí čerpat z Fondů obnovy se Salvinim v čele

JITKA MOODY
Začátkem týdne se v Římě setkali dva ministři zahraničí, italský Luigi Di Maio a německý Hieko Maas. Projednávali spolu situaci okolo koronaviru a řešili několik dalších záležitostí. Podle italského tisku se německý ministr zahraničí Maas na tajné schůzce setkal s nejvyššími představiteli italského průmyslu.  „Němec řekl velké NE možnosti, že by snad mohl Matteo Salvini spolu s Giorgia Meloni usednout v Palazzo Chigi , tedy v sídle ministerského předsedy Itálie“.
Zdroj  ZDE .
Italský tisk spekuluje, že jde určitě o diktát německé kancléřky Merkel, opravdové šéfky Evropské unie. Podle kancléřky by  vláda těchto dvou anti-evropských centristicko-pravicových politiků ohrozila pomoc Itálii ze strany EU  z balíčku Fondů obnovy po koronavirové pandemii. Na chudáka levicového promigrantského současného premiéra Conteho je tak vyvíjen tlak a on prchá před italskou většinou a Hnutím pěti hvězd.
Pochopitelně,  v Itálii se naprdli, říkají, že jde o vydírání  a podle soudu mé skromné maličkosti mají recht. Naši drazí sousedé totiž bez uzardění křičí, že pokud si Italové zvolí do čela Salviniho, nedostanou z obřího měčce peněz zvaného Fondy na obnovu od EU ani prd.
Německo, původce dvou obzvlášť drastických světových válek, si  drze diktuje podmínky jinému státu . Zatraceně, tihle skopčáci se už ani nesnaží předstírat, že Evropskou unii řídí nějaká Evropská komise. Jen za pár dní bude přitom Německo předsedat Radě EU a když si vezmeme, že Evropskou komisi, tedy vládu EU, řídí Němka, tak ano, drahý čtenáři , je zcela politicky vhodné prohlásit, že jsme v prdeli .
Pochopitelně Evropská unie (rozuměj Německo) se právem bojí Salviniho. Ten se netají protiunijními názory a tohle je jen další ťafka, díky které nejspíš bude chtít vyvést svou Itálii z tohoto nereformovatelného marxistického spolku.
Ještě před několika měsících bych se asi vztekala, že si jiný stát otevřeně dovoluje zasahovat do svobodných voleb jinému státu. Němci obyčejným Italům i bohatým podnikatelům tvrdí, že  pokud jim má EU pomoci zvládnout krizi po koronaviru, nesmí volit toho, kdo by nejvíc v jejich očích prospěl Itálii . Nesmí volit nesmírně populárního Salviniho. Nesmí dát hlas patriotismu, svobodě a evropské kultuře. Musí si odhlasovat, že chtějí levicovou vládu, která jim tam dál bude ve velkém vozit drahoušky migráčky a ti tam budou dělat bordel, zapalovat auta, znásilňovat a napadat policii. Tohle všechno musí zkrátka skousnout, protože jejich velká bruselská matička EU chce zničit Evropu, evropské hodnoty, evropskou populaci a evropský blahobyt. Zcela v souladu se zrádcovským  projektem EU zvaným Euromed .
Itálie je nucena hlasovat proti sobě.
A já se obávám, že se najde dost takových, kteří se budou sice cítit v pasti, ale poslušně odevzdají hlas, kterému Merkel v Německu blahosklonně přikývne.
No a pak nám zaprdění Čecháčci s Havlem na triku tvrdí, že je to Putin, kdo pro zkrácení dlouhé chvíle manipuluje volby v zahraničí.


  Jitka Moody


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější