Pravda o vodě: Je návrh ústavní ochrany vody zneužit ke krytí lumpárny, na kterou lidé léta doplácejí a k lovu voličů?

Pravda o vodě: Je návrh ústavní ochrany vody zneužit ke krytí lumpárny, na kterou lidé léta doplácejí a k lovu voličů?

Nedoporučujeme nikomu hlasovat pro jakýkoliv zákon o vodě, dokud v něm nebude, že stát/města infrastrukturu financují, vlastní a svobodně ovládají její provozování, tím peněžní toky a zisky z vody. Bez toho je to další past.
Zástupci dvou politických stran zaslali zakladateli NFPOV návrh zákona, který po nich chce podpořit Ministerstvo zemědělství a protože se obraně vody věnuje téměř  20 let a dosáhl zásadní rozsudky, požádali ho, aby zpracoval Rozbor návrhu z pohledu hydrologického a z pohledu makroekonomického. Souhlasil, protože ví:Řešení sucha a s tím související objem zadržené vody v krajině, přímo závisí na objemu zadržených a reinvestovaných financí, které voda z této krajiny generuje a ví:
 VŠE ZAPLATÍ VŽDY POUZE LIDÉ
Vše , co se týká vody,  nakonec vždy zaplatí lidé  v ceně vody nebo z daní. Proto mají  právo , aby  jejich peníze řešily  infrastrukturu, dodávku vody a její čištění, sucho, zadržení vody, čistotu vody a  nekončily v cizině  na účtech koncernů a překupníků.


 JEN ÚPRAVA ÚSTAVY NESTAČÍ
Úprava ústavy bez nápravy systému nic neřeší , protože minulých 30 let je důkazem, že stát není schopen vymoci dodržování zákonů ani ústavních práv občanů. Důvod je absurní,  zákony titiž porušují sami politici  s koncerny a  justice ani policie  v ČR  to neřeší.


 STÁT NEOVLÁDÁ PENĚŽNÍ TOKY
Na začátku  vodárenství  vše platí lidé/stát , ale  na konci   jsou mezi lidi a vodu instalovány soukromé firmy. Ty  o vládají cca 70% peněžních toků z vody, včetně miliardových zisků, které  tečou   do ciziny . To vše bez povinnosti financovat investice.


Vidíte někde v návrhu ministerstva mimo povinnosti státu vše financovat, právo za investice něco dostat? Provoz infrastruktury, tzn. peněžní toky a zisky z vody dál zůstanou v rukou koncernů?Návrh zákona není úplně špatný, ale to, co vrací zájmy lidí a státu do správy vody v něm schází. Návrh Ústavního zákona, který dostali poslanci:


Mze ví, že peníze ve vodárenství generuje pouze provozování infrastruktury, tzn. inkaso za dodávku a čištění vody spotřebitelům. A ví, že vlastník infrastruktury je povinen se o svůj majetek starat, tzn. financovat jeho obnovu a rozvoj.
Dle našeho názoru, ten kdo předkládá jakýkoliv návrh, že lidé/stát budou povinni financovat investice a soukromník bude ovládat peněžní toky z investic, nepracuje pro lidi a stát. Téma vody/sucha zneužívá např. k lovu voličů a přitom skrytě hájí zájmy soukromý firem.Zdroj: Pravda o vodě

googletag.pubads().definePassback('/162717810/CZ-outsidermedia.cz/600x300', [600, 300]).display();
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější