Z blogu Vox Populi: Další zrůdná tvář islámu – sexuální otrokyně

Z blogu Vox Populi: Další zrůdná tvář islámu – sexuální otrokyně

SLOVANKA
Nenechte se mýlit, nejde čistě o záležitost ISIS, jedná se o praktiku, ke které dochází všude, kde je obsáhlejší muslimská komunita. Co jiného jsou muslimské znásilňovací gangy ve Velké Británii? Ke stejným zrůdnostem muslimských gangů dochází třeba i ve Francii nebo Švédsku. V islámských zemích jsou pak sexuální otrokyně z řad nemuslimek zcela běžné, například v Pákistánu bychom mohli hovořit o jakési epidemii otrokářství.
Toto otrokářství nikomu nevadí, nikde neuvidíte v ulicích houfy feministek, pobíhajících s transparenty proti těmto praktikám, které jsou dnes výsadou muslimů . Každý dobrý muslim totiž následuje činů jejich lžiproroka Mohameda. Protože jejich pedofilní guru zajímal sexuální otrokyně z řad žen a dcer bezvěrců zcela běžně a to i včetně nezletilých děvčat, konají dnes muslimové totéž. A velmi často beztrestně nebo za tresty, které jsou pro oběti jen výsměchem.
Už dříve jsem v jiném článku zmínila běžnou praktiku afrických islámských bojůvek jako Boko Haram nebo Al Šabáb, které při plenění křesťanských vesnic berou zároveň otroky. Muže na těžkou práci, mladé ženy a nezletilá děvčata pro své vlastní obveselení či na prodej jiným svým soukmenovcům. Zbytek vesnice – tedy nepoužitelné jedince – většinou brutálně zavraždí, To se děje dnes a denně bez nejmenšího zájmu různých BLM aktivistů, kteří tím dokazují, že jim ani na životech černých nezáleží.
V článku bych mohla uvést bezpočet případů, ať už Jezídek , kterých bylo v otroctví vojáků ISIS několik tisíc nebo o případech žen i několikrát prodaných na trhu s otrokyněmi (viz titulní obrázek). Dnes bych chtěla ukázat na dva odlišné případy. Jeden z muslimské země – Pákistánu, odkud přichází do Evropy hned po Afghánistánu nejvíce invazistů a jako druhý si popíšeme případ z Francie. Upozorňuji, že se jedná o události z poslední doby a jsou jen špičkou ledovce.
První případ je z původně hinduistické dnes již islamizované země – Pákistánu. Je jen jedním z tisíců jemu podobných, kdy muslimové unáší hinduistická či křesťanská děvčata, většinou mezi 10 -16 lety. Tato děvčata pak rodina, která je unese (často spolu s dalšími příbuznými a známými) využívají coby sexuální otrokyně, přičemž posléze je násilím přinutí konvertovat k islámu.
Popíšeme si jen pár dní starý případ čtrnáctileté hinduistické dívky , která byla unesena v Pákistánu. Únos se odehrál 27. června v Saedabádu, provincii Sindh Pákistán. Na videu, které vidíte níže, je matka unesené dívky, která se ze ztráty dcery psychicky zhroutila. Pořád opakuje, že „Narodit se v islámské zemi je prokletí.“
"It is a curse to born in an Islamic County". Says a Non-Muslim, Hindu mother, while hiting herself with grief, falling unconscious, whose 14-years daughter, Nasiban, is taken for sexual exploitation & forced conversion to Islam in Saedabad,Hala,Mitiari, Sindh-Pakistan.27-6-2020 pic.twitter.com/h8rdVoXJlX
— Rahat Austin (@johnaustin47) June 27, 2020

Čtrnáctiletá Nasiban byla unesena coby sexuální otrokyně a pro nucenou konverzi k islámu. K těmto praktikám únosů mladých hinduistek dochází velmi často a hlavní účel je jasný – rychlejší islamizace země, likvidace všech jinověrců. Mnohé z těchto dívek jsou nezletilé a zůstávají v domech únosců jako sexuální otrokyně. V červnu tohoto roku byla v Jacobabádu unesena nezletilá hinduistická dívka. V květnu byly při různých příležitostech uneseny dvě nezletilé dívky, jedna hinduistka a další křesťanka. V dubnu byly z provincie Sindh uneseny dvě hinduistické dívky a v lednu byla unesena sikhská dívka.
Asi si říkáte, proč ukazuji právě Pákistán, Je to z toho důvodu, který jsem uvedla výše. Pákistánci jsou druhou nejčastější národností, která nyní míří do Evropy. Je jisté, že s podobnými praktikami se nebudou štítit pokračovat i zde, ostatně, šéfy znásilňovacích gangů v Británii jsou také Pákistánci a to často narození v Evropě. A u Evropy už zůstaneme.
Nyní se podívejme k francouzskému soudu, kde v minulých dnech proběhl soud s dalšími sexuálními otrokáři. Čtyřiadvacetiletý muž byl odsouzen k pouhým čtyřem letům vězení za to, že unesl čtrnáctiletou dívku a donutil ji stát se dětskou prostitutkou ve francouzském departementu Loiret. 24letý mladík spolu se svou 19letou partnerkou a dalším 27letým mužem unesli dívku poté, co utekla z domova ve Val-de-Marne. Nutili ji k prostituci v bytě v obci Montargis a nutili ji chodit do hotelů v Orléans a Blois.
Trojice donutila dívku k desítkám sexuálních aktů denně. Státní zástupce Montargis, Loóc Abrial, řekl, že 24 letý muž byl „hlavní pasák“ a další dva na ni dohlíželi. „Hlavní pasák”, byl trestním soudem odsouzen ke čtyřem letům vězení. Další dva obžalovaní, muž a žena, byli odsouzeni ke třem letům vězení, z nichž dva roky byly podmíněně odloženy.
Případ přichází ve chvíli, kdy se dětská prostituce stává ve Francii velkým problémem, přičemž v posledním roce se odehrálo několik podobných případů. V jednom případě v Chaperon-Vert Gentilly bylo zatčeno pět mužů za to, že přinutili šestnáctiletou dívku k sexu 500 krát během pouhých pěti dnů poté, co ji drželi v bytě proti její vůli.  Oběti, která byla také na útěku, se nakonec podařilo dostat zprávu o jejím únosu na policii, která ji dokázala zachránit. Na muslimskými vetřelci obydleném pařížském předměstí Seine-Saint-Denis je hlavním problémem dětská prostituce, přičemž třetině nucených prostitutek je méně, než 15 let, některé jsou dokonce i šestileté.
Na závěr jen připomínám, že pro muslimy jsou nemuslimové jen podřadnými káfiry a podle toho také s bezvěrci zachází. A čím více je země islamizovaná, tím více se začínají projevovat. To, co je už dávno zcela běžnou praxí v muslimských zemích, začíná být obvyklým i v Evropě.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější