VIDEO z útoku: Migranti stále častěji pod útokem neidentifikovaných skupin v Egejském moři. Maskovaný muži jejich zbili, zničili motor a propíchli plastový trup lodě

VIDEO z útoku: Migranti stále častěji pod útokem neidentifikovaných skupin v Egejském moři. Maskovaný muži jejich zbili, zničili motor a propíchli plastový trup lodě

Zpráva je založena na videozáznamu, který ukazuje skupinu migrantů na lodi, k níž se blíží další, který nese pět maskovaných mužů, kteří je zbili, deaktivovali motor a propíchli plastový trup nožem. DW uvedl, že video prozkoumal a potvrdil jeho pravost.
Před incidentem byla loď naloděná útočníky jasně viděna, jak komunikuje s plavidlem Řecké pobřežní stráže.

AlarmPhone, nevládní organizace, která sděluje nouzové hovory migrantům řecké pobřežní stráži, uvedla, že tyto útoky se v poslední době častěji vyskytují. Informuje portál Turkishminute .
Zpráva uvedla, že i přes značné podezření je kvůli nedostatku videozáznamu a fotografií takových útoků obtížné zjistit, zda se do útoků zapojily řecké bezpečnostní síly.
Řecké orgány popírají jakékoli nezákonné praktiky proti migrantům a označují obvinění za „falešné zprávy“. Úředníci pobřežní stráže, kteří hovořili s DW, uvedli, že pozorovali „intenzivní“ a „organizované“ vlny migrantů v době, kdy svět zažívá globální pandemii.
Na otázku ohledně obvinění uvedla agentura Frontex, agentura Evropské unie pro ochranu hranic, která úzce spolupracuje s řeckou vládou při řešení krize migrantů, uvedla, že tato organizace zůstává loajální vůči standardům, a zopakovala, že je to proti mezinárodnímu právu.
Příspěvek VIDEO z útoku: Migranti stále častěji pod útokem neidentifikovaných skupin v Egejském moři. Maskovaný muži jejich zbili, zničili motor a propíchli plastový trup lodě pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější