Syřané jsou hladový. Varuje v prohlášení CARE a žádají zvýšení financování milionů Syřanů

Syřané jsou hladový. Varuje v prohlášení CARE a žádají zvýšení financování milionů SyřanůVedoucí pomocné skupiny v pondělí na klíčové konferenci v Bruselu vyzvaly k zvýšenému přístupu a financování milionů Syřanů, kterým hrozí hladovění.
Více než devět let po konfliktu boje ustoupily, ale humanitární situace zůstává akutní, uvedly mezinárodní nevládní organizace ve společném prohlášení.
„Ohromujících 9,3 milionu Sýřanů nyní spí hladoví a více než dalším dvěma milionům hrozí podobný osud,“ uvedli. Píše portál Breitbart .
Prohlášení – podepsané Norskou radou pro uprchlíky, Oxfamem, CARE, Mercy Corps a dalšími – uvádí, že počet Syranů, kteří čelí potravinářské nejistotě, se od loňského roku zvýšil o 42 procent.
„Téměř desetiletí války Sýřany vrhlo do spirály zoufalství a zoufalství, která se každý rok zhoršuje. Mezinárodní pomoc je nyní potřebná více než kdy jindy, “uvedly pomocné skupiny.
Konference v Bruselu IV pořádaná Evropskou unií a OSN se koná v úterý, aby pomohla lidem zasaženým válkou v Sýrii i mimo ni.
„Pokud se nezvýší financování a humanitární přístup, bude mnoho Syřanů, včetně těch, kteří žijí jako uprchlíci v regionu, tlačeni na pokraj hladovění,“ uvedly pomocné skupiny.
Humanitární šéf OSN Mark Lowcock v pondělí řekl Radě bezpečnosti v New Yorku, že úroveň pomoci „poskytované přes hranice (do Sýrie) není ani zdaleka dostatečná“.
„Sýrie„ na severozápadě nadále trpí… přeshraniční operace je třeba dále rozšiřovat “, řekl Lowcock.
Pokud tak neučiní, varoval, „způsobil by utrpení a smrt“.
The post Syřané jsou hladový. Varuje v prohlášení CARE a žádají zvýšení financování milionů Syřanů appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější