Antifa Extremisté údajně před vzpourou přerušili elektřinu u pouličních lamp v Berlíně

Antifa Extremisté údajně před vzpourou přerušili elektřinu u pouličních lamp v Berlíně
Píše
BREITBARTElektřina v oblasti Berlína byla v úterý přerušena poté, co krajně levicoví bojovníci z Antify údajně poničili pouliční osvětlení vytrháváním kabelů, než členové skupiny založili požáry a poničili majetek.
Výtržníci vytrhli kabely z pouličních světel v oblasti Riga Strasse v Berlíně, čtvrti známé napojením na krajně levicový antifa extremismus kvůli tomu, že ulice byla místem nechvalně proslulého squatu Riga 94. Sabotáž prý vedla k výpadkům proudu z Liebigstrasse na Zellestrasse.
Údajní extremisté z Antify zapálili v oblasti oheň a postavili barikády. Byli spatřeni krátce po půlnoci, jak zakrývají fasádu místní budovy barvou. Kolem 20 maskovaných extremistů, oblečených do černých šatů, bylo spatřeno, ale utekli, když na místo dorazila policie, hlásí Bild .
Kolem 1:10 v úterý svědci uvedli, že výtržníci založili další požáry a další obytné budovy byly pokryty barvou. Hasičům se v doprovodu policie podařilo uhasit požáry a obnovit pořádek v oblasti kolem 3:30 ráno.
Podle berlínské policie byla čtyři vozidla „vážně poškozena“ a došlo k několika případům vandalismu na místních budovách. Dodali, že nepokoje měly politický motiv.
Deník Bild uvádí, že další krajně levicové nepokoje se očekávají o nadcházejícím víkendu v době výročí squatu Liebigstrasse 34. Berlínský soud rozhodl, že obyvatelé musí opusti t budovu, kterou squatteři počátkem tohoto měsíce označili za „anarcho-queer-feministický dům Liebig 34“.
Vzpoura je teprve poslední v oblasti, která byla po desetiletí pevností Antifa ve městě. Německá bezpečnostní agentura, Spolkový úřad na ochranu ústavy (BfV), nedávno varoval, že krajně levicové násilí narůstá a může se stát smrtící.
 
Nedávná zpráva BfV uváděla: „Dokonce ani krok úmyslného zabití politického protivníka se už nezdá být zcela nemyslitelný.“
document.oncontextmenu=null;document.onselectstart=null;document.ondragstart=null;document.onmousedown=null;document.body.oncontextmenu=null;document.body.onselectstart=null;document.body.ondragstart=null;document.body.onmousedown=null;document.body.oncut=null;document.body.oncopy=null;document.body.onpaste=null;Share

Tweet


WhatsappThe post Antifa Extremisté údajně před vzpourou přerušili elektřinu u pouličních lamp v Berlíně appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější