Vojenské tajemství: Co se stalo s novým ruským tankem T-14 v Sýrii?

Vojenské tajemství: Co se stalo s novým ruským tankem T-14 v Sýrii?

Minulý měsíc několik zpráv z médií naznačovalo, že nový tank Armata T-14 ruské armády byl v Sýrii „otestován bitvou“. Rusko Kromě citovaného ruského ministra průmyslu a obchodu Denise Manturova, který údajně řekl v polovině dubna v televizním rozhovoru pro Rossiya-1, „Ano, je to tak. Naznačujou to všechny jemnější aspekty. “
Podle ruského mediálního výstupu Репортёр (Reporter) se ruské tanky účastnily bojů se syrskými rebely, které byly označeny jako „teroristé“, v prozatímnosti Latakie, kde „údajně byly tři TO-14 zasaženy z TOW-2B protitankový systém a jedna Armata byla úplně zničena.“ Píše portál NationalInterest .
O údajném ničení lze říci, že někteří vojenští analytici si nemysleli, že by tank mohl být v Sýrii dostatečně testován. Dimtry Litovkin, šéfredaktor Nezávislé vojenské recenze, řekl pro Ruský Beyond: „Armata nemá co dělat v Sýrii. Stroj byl přizpůsoben pro bitvy s nejmodernějšími americkými a evropskými tanky: Abramy a Leopardy. Sýrii, kdo nebo co bude bojovat? Militanti na pickupech nebo kulometech ve líštích dírách? “
Pokud by armáda T-14 byla skutečně vzata povstalci – ať už jednoduše „měli štěstí“ nebo ne – nemusí se pro pokročilý tank dobře hodit, zejména vzhledem k jeho nákladům. I když pokračuje testování hlavního bojového tanku nové generace (MBT), hromadné dodávky do ruské armády začnou až příští rok.
“Vysoké náklady jsou také proto, že T-14 prochází řadou dalších testů a upgradů nařízených ministerstvem obrany, aby mohla sériová výroba začít příští rok na základě podepsané smlouvy,” dodal Manturov.
Model T-14 byl pro Rusko považován za zcela nový design a poprvé byl představen během přehlídky vítězství v Moskvě v květnu 2015. Na rozdíl od jiných ruských návrhů, které primárně sledovaly evoluční cestu, která byla z velké části postavena na předchozích modelech tanků, T-14 začal jednodušším designem, který lze vysledovat až k T-34.
Načasování vydání tohoto nového videa spolu se zprávou, že skutečné tanky se potenciálně dostaly do ohně, znamená, že T-14 nemá dobrý týden! Skutečnost, že Moskva odložila tento týden plánované 75. výročí Victory Parade kvůli koronavírusu – kde by tanky pravděpodobně byly vidět – nepomohla záležitostem.
Příspěvek Vojenské tajemství: Co se stalo s novým ruským tankem T-14 v Sýrii? pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější