Davos: Podívejte se, co se stalo, když nezávislá novinářka narazila na Klause Schwaba (video)
RSS

Davos: Podívejte se, co se stalo, když nezávislá novinářka narazila na Klause Schwaba (video)

Do Davosu se podařilo dostat i novinářům z několika nezávislých světových médií. Mimo kanadských Rebel News, o nichž jsem se zde již zmínila, se tam dostala i nezávislá japonská novinářka Masako Ganaha, která se nijak neostýchala oslovit samotného Klause Schwaba.
Arogance, s jakou reagoval, se nijak neliší od reakcí, jaké jste zde mohli vidět ze strany šéfů farmaceutických firem AstraZeneca a Pfizer, které oslovili kanadští novináři.
Elitáři tak jasně dávají najevo, co si o plebsu myslí. Lid by si tak měl konečně uvědomit, že je na čase přestat stále dokola volit jejich loutky, neboť právě to je drží na jejich postech.
Klaus Schwab předává všem těmto loutkám na srazech WEF instrukce, které on sám obdrží od svých loutkovodičů z nejvyšších pater globální moci.
Skutečně si někdo myslí, že právě tyto (j)elity a jejich oddané loutky to myslí se světem dobře?
Japonská novinářka Masako Ganaha narazila v Davosu na Klause Schwaba, zakladatele Světového ekonomického fóra. Řekla, že je z Japonska, a zeptala se ho, jestli by se ho mohla na něco zeptat.
„Ne, děkuji,“ odpověděl Schwab. Jeden z jeho zaměstnanců řekl, že spěchají. Ganaha se pak zeptala, jestli by mohla jít se skupinou a klást otázky.


Pak se Schwab otočil a zeptal se: „Z jakého média jste?“ Ganaha řekla, že je nezávislá novinářka. „Ne, děkuji mnohokrát, spěchám, děkuji,“ odpověděl.
Novinářka si stála na svém a pokusila se Schwabovi položit otázku o obavách kolem globalismu. Nepodařilo se jí dostat přes jeho bodyguardy. Žena, která Schwaba doprovázela, opakovala, že spěchají, další bodyguard jí popřál hezký večer.
Schwab nasedl do vozu Audi A8 a odjel. „Bojí se našeho odporu!“ napsala Ganaha na sociálních sítích.

I encountered Klaus Schwab! And here is what happened. He is afraid of our resistance! @ WEF Davos2023 pic.twitter.com/QMVixy2wyE
— 我那覇真子 Masako Ganaha (@ganaha_masako) January 18, 2023

 
Arogance, s jakou se choval, tak jasně ukázala, jaký je postoj těchto (j)elit k těm, o jejichž osudech rozhodují. A samozřejmě nelze přejít ani skutečnost, že se odvrátil v momentě, když zjistil, že novinářka nepatří k zástupcům korporátních médií.
Je ironií, že před WEF Schwab řekl, že sbližování lidí k neformální konverzaci v odlehlé švýcarské vesnici může a mělo by být dobrým receptem na obnovení důvěry. Mluví však jen s lidmi, kterým důvěřuje a kteří mu otevřeně pochlebují:

Mimochodem, všimli jste si, že Schwab neodjel elektromobilem, ale autem na benzín (či naftu)??
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek Davos: Podívejte se, co se stalo, když nezávislá novinářka narazila na Klause Schwaba (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden