Tzv. anti-rasismus není demokracie, ale komunismus 21.století

Tzv. anti-rasismus není demokracie, ale komunismus 21.století

ROMAN BEDNÁR
Prohlásil to známý francouzský filozof a publicista Alain Finkielkraut, člen Academie Francaise. Je synem polsko-židovských rodičů, kterým se podařilo přežít hrůzy koncentračního tábora. Vícekrát kritizoval ve veřejných diskusích tzv. migraci a muslimský antisemitismus.

Před několika dny se vyjádřil neobyčejně kriticky k tzv. anti-rasismus hnutí . To co řekl se v žádném případě nelíbilo mainstreamu a BlackLiveMatter-aktivistům. Vyčítá jim, že svým “kulturrelativismem” omlouvají neomluvitelné: ponižování žen a nenávist “bezvěrců” v muslimském milieu.
Nekontrolovanou masovou migraci do EU, kterou iniciovala německá kancléřka, nazval uprchlickou politikou německého špatného svědomí. Její důsledek – vznik multikulturní společnosti v Evropě označil jako hlavní příčinu rostoucího antisemitismu.
Řekl, že si je jistý, že antisemitismus ve Francii a Evropě by byl jen okrajovým problémem, kdyby naše evropská společnost nebyla proti své vůli přetransformována do multikulturní společnosti.
Finkielkraut si je také jistý v tom, že bez kancléřčina “Wir schaffen das!”, které umožnilo příchod půldruhého milionu uprchlíků do Německa by nebylo ani k Brexitu. Prohlásil:
“Evropanů se nikdo neptal, zda souhlasí s příchodem tolika uprchlíků. Ale evropská civilizace si chce zachovat svou identitu a také evropské národy to chtějí. Proto bylo nesmyslem hlásat – wir schaffen das.
Platí totiž – ihr Schaff es nicht.
Tato směs z extrémního moralismu a ekonomických zájmů je odpudivě-odporná. Němci se takto chtěli vykoupit a být pak pokládáni za bezúhonný vysoce morální národ. Ale tak to nefunguje – protože na to doplácejí zejména židé, kteří jsou hlavními oběťmi, když přichází do Evropy stále více muslimských uprchlíků. “
Aby se tento fakt zakryl – tak bylo nutné, za vše co se židům stane ze strany uprchlíků, najít vhodného viníka. A to je pravice a pravicoví extrémisti. Ale veřejnost tuto lež už dávno odhalila a nedá se zavádět!
Za takovéto a podobné vyjádření se filozof stal objektem nenávisti islamistů a levice ve Francii. A ti se ho snaží podle německého vzoru ocejchovat jako rasistu, islamofoba a konzervativního pravičáka.
Finkielkraut se ale nedá ničím zastrašit a dál neohroženě bojuje proti politickému islámu a proti “uprchlickému merkelizmu”.
A novodobý anti-rasismus je pro něj jen maskovaný komunismus 21. století.

Roman Bednár

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější