V černošskej štvrti Harlem bránil muž ženu pred násilníkmi, zabodli mu do hlavy nôž!

V černošskej štvrti Harlem bránil muž ženu pred násilníkmi, zabodli mu do hlavy nôž!Video, na ktorom možno vidieť muža s nožom trčiacim z hlavy, sa stalo virálnym. Niet sa čomu diviť, obeť napadnutia na ňom totiž vyzerá pokojne, dokonca sa môže zdať, že sa pred kamerami zvedavcov predvádza. Podľa polície bol tridsaťšesťročný muž dobodaných do trupu a do hlavy veľkým kuchynským nožom, ktorý mali útočníci pri sebe. O prípade informoval Daily Mail.
Dobodaný sa zastal cudzinky, ktorú na ulici prepadla skupina lupičov. Tí jej ukradli kabelku a spolu s ňou odcudzili mobilný telefón, lieky a benefitnú kartu. Na videu je možné potom vidieť, ako mužovi steká krv na biele tielko, vyzerá však, že mu na prvý pohľad desivé zranenia starosti nerobia. Ešte sa nezabudne uškrnúť do kamery, než konečne vyhľadá lekársku pomoc.

View this post on InstagramIt’s going to be a crazy summer
A post shared by Publisher / Marketing (@fresh20s) on Jun 23, 2020 at 10:30am PDTZáchranári previezli oboch napadnutých do neďalekej nemocnice v život neohrozujúcom stave. Rana na hlave nebola našťastie hlboká a nespôsobila mužovi trvalejšie poškodenie mozgu. Kto boli útočníci a aký mali vzťah k napadnutej, je zatiaľ v prešetrovaní. Polícii sa nikoho zadržať nepodarilo.
zdroj: stcity.sk
The post V černošskej štvrti Harlem bránil muž ženu pred násilníkmi, zabodli mu do hlavy nôž! appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější