Obviní Trumpa z pedofilie? Zatkli ženu, která pomáhala pedofilnímu bankéřovi Epsteinovi shánět nezletilé dívky. EXKLUZIVNĚ: Vynořilo se VIDEO s dívkami, které může zlomit Trumpovi vaz

Obviní Trumpa z pedofilie? Zatkli ženu, která pomáhala pedofilnímu bankéřovi Epsteinovi shánět nezletilé dívky. EXKLUZIVNĚ: Vynořilo se VIDEO s dívkami, které může zlomit Trumpovi vazPolicie včera zatkla dlouholetou spolupracovnici pedofila Jeffrey Epsteina, která tomuto mocnému finančníkovi údajně sháněla mladé a nezletilé dívky na sex.
Média už ohlásila, že zatčená  Ghislaine Maxwellová bude ochotná dát policii “velké jméno” výměnou  za snížení trestu . Současně se vynořilo video ze společného večírku Epsteina s Trumpem.
Kauza Epstein vzbudila v USA obrovský skandál a pohoršení a dosud platí, že kdokoli bude spojen s tímto případem, skončil  – a zřejmě stráví mnoho let ve vězení.
Kolem Trumpa se stahuje smyčka.  Epstein si podle obvinění vybudoval síť nezletilých prostitutek, které “dával k dispozici” mnoha mocným mužům.
Více info na arfa.cz
The post Obviní Trumpa z pedofilie? Zatkli ženu, která pomáhala pedofilnímu bankéřovi Epsteinovi shánět nezletilé dívky. EXKLUZIVNĚ: Vynořilo se VIDEO s dívkami, které může zlomit Trumpovi vaz appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější