Potvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”

Potvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”Násilnické hnutí Black Lives Matter, která rabuje v ulicích USA a napadá bělochy i černochy, dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Found miliardáře George Sorose. Informoval o to list The Washington Times. Soros dosud spojení s touto organizací a násilnými protesty popíral.

Článek ve Washinton Times   se vynořil z hlubin archívů.
“Důrazně odmítáme spekulace, že činnost nadace Open Society Fund popírá jakkoli přispívá k násilí, rabování, zapalování budov a policejních aut, demolici soch a zmařených životech,”  uvedla nadace Open Society Fund ve svém prohlášení.

Miliardář Soros, který stál v České republice za zvolením Václava Havla prezidentem,  dosud odmítal, že by jeho nadace toto hnutí podporovala či jakkoli financovala násilí v amerických ulicích.

Soros popisuje, jak udělal Havla prezidentem

BLM, Havel, Čaputová, Majdan…
Soros bývá spojován také s uměle vyvolaným převratem na Ukrajině (Majdan), který uvrhl zemi do války a chudoby.  Pro jeho fondy pracovala nynější slovenská prezidentka  Zuzana Čaputová . Soros připustil, že jí mohl svými penězi do funkce pomoci.
V České republice se různé organizace, placené Sorosem, inflitrovaly do společnosti – včetně médií.  Do této struktury bývají řazeny mediální aktivity  miliardáře Bakaly  (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně atd.),  Česká televize  a další. Open Society Fund je též napojen na miliardářské Norské fondy.

Násilné nepokoje se pod vlajkou BLM přelily i do Evropy , v některých městech (Londýn, Berlín, Paříž, Brusel) dav rabuje a ničí majetek stejně jako v USA.


Pro začátek 100 milionů dolarů
List The Washington Times informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter  více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž největším dárce je právě  Soros  (mezi další donátory patří například nadace napojené na  Hillary Clintonovou ).
“Před pár lety si všichni mysleli, že hnutí Black Lives Matter je radikálním nápad,”  pochvaluje si  aktivistka Alicia Garza , spoluzakladatelka hnutí BLM.  “Dnes se o Black Lives Matter mluví v domácnostech po celém světě.”


ČTĚTE TÉŽ:
Kdo byl George Floyd, jehož smrt vrhla USA do občanské války? Proč mířil pistolí na břicho těhotné ženy, když v jejím domě hledal drogy? 20 let na pervitinu. Exkluzivně: soudní dokumenty a přehled trestů

Soros, BLM a ANTIFA
Jakkokoli Soros tvrdí, že jeho původním záměrem bylo “šíření liberalismu”, teď ve Spojených státech sílí pod vlajkou BLM anarchistické nepokoje.  Ty po smrti dealera drog a pornoherce  George Floyda  přerostly z pokojných protestů v rabování, zapalování domů, aut a mlácení lidí. Jsou zaznamenány oběti na životech (údajně cca 30, média o tom mlčí).
Black Lives Matter jsou společně s militantní amorfní skupinou Antifa považovány za organizátory  těchto demonstrací, které již pronikly i do Evropy. Mezi fandy hnutí  ANTIFA  u nás patří krajně levicová  Pirátská strana .ČTĚTE TÉŽ
Bartoši? ANTIFA zapálila dům, kde bylo dítě a pak bránila hasičům v jeho záchraně. Mrazivé svědectví velitele hasičů, který se skoro rozplakal. VIDEO. Děsivé: Vlajka teroristické organizace v Evropském parlamentu. FOTKY

BLM varuje před “špatnými herci”
V dokumentu nazvaném „Infiltrace a Dezinfromace“, který je k dispozici na jejich webových stránkách BLM , jsou demonstranti varováni před údajnými provokatéry, kteří se pokoušejí diskreditovat protesty.

“Místní a federální orgány činné v trestním řízení používají informátory a tajné agenty k  tajnému shromažďování informací  o hnutích, organizátorech, aktivistech a komunitách. Shromážděné informace mohou být potenciálně použity v trestním řízení,”  varuje dokument na stránkách Black Lives Matter.
Dokument dále informuje, že člověk by se  nikdy neměl cítit povinen stát se federálním agentem , a nabízí rady, jak tyto agenty najít a odstranit. Říká jim: „Špatní herci“.


Komu to prospělo?
Sorosova nadace popírá, že platí násilné protesty jako reakci na Floydovu smrt , a uvádí, že od roku 2016 nejsou žádné důkazy, že by s Black Lives Matter spolupracovala.
Co Soros nepopírá, je nenávist k prezidentovi Donaldu Trumpovi.  Když se zeptáme, komu násilné protesty prospějí, pak zní odpověď:  “Těm, kteří nenávidí Trumpa”.

Zdroj:  Washinton Times
https://www.arfa.cz/ a euportal.cz
The post Potvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem” appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější