Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se integrovat

Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se integrovat

Žadatelé o azyl, kteří přicházejí do Německa, musí absolvovat „kurz německé integrace“, který zahrnuje lekce německého jazyka. Statistiky pro tento rok ukazují, že 45,7% migrantů, kteří absolvovali jazykový test – což odpovídá přibližně 62 000 studentům – nedosáhlo úrovně B1, což je schopnost jednoduchého rozhovoru v němčině na první pokus, podle zprávy německého listu Neue Osnabrücker Zeitung.
V posledních letech se tento trend zhoršuje. V tomto roce v jazykovém testu neuspělo 77,6% migrantů, zatímco v roce 2017 jich selhalo pouze 65,7%.
Dále bylo zjištěno, že v loňském roce někteří učitelé jazykových kurzů schválili zkoušky svým studentům navzdory skutečnosti, že nedosáhli úrovně B1.
Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky, který má na starosti kurzy, byl obviňován za špatné výsledky, i když se rozpočet na výuku jazyků migrantů v posledních letech ztrojnásobil – v roce 2018 bylo na toto úsilí vynaloženo 874 milionů EUR. To se zvýšilo z pouhých 269 milionů EUR v roce 2015. Ale i přes vyšší výdaje, ačkoli byl slibován lepší dohled, výkon migrantů nadále klesá.
„Je nepřijatelné, že integrační programy financované daňovými poplatníky stojí stovky milionů,“ řekl o výsledcích René Springer, poslanec AfD. „Vysoká míra předčasného ukončování školní docházky v posledních letech ukazuje, že mnoho migrantů postrádá nezbytnou „kulturu učení “ nebo vůli integrovat se. Cílem musí být, aby přistěhovalectví pokračovalo takovým způsobem, který pro naši společnost nabízí rozpoznatelnou přidanou hodnotu.“
Statistiky zveřejněné v loňském roce odhalily, že 40% lidí žijících v Německu na sociálních dávkách jsou migranti a že němečtí daňoví poplatníci platí každý měsíc více než 4 miliardy EUR na jejich podporu.
zdroj: svobodnenoviny.eu
Příspěvek Svobodnenoviny.eu: Německo: Údaje ukazují, že většina migrantů nemá žádnou snahu se integrovat pochází z ČeskoAktuálně.cz
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější