Vydržte, běloši! Už brzy budete menšinou a čeká vás sladký život!

Vydržte, běloši! Už brzy budete menšinou a čeká vás sladký život!

MICHAL POHANKA
Nic lepšího vás nemůže potkat, konečně nebudete muset dřít, abyste měli úspěch, ale budete se přednostně dostávat na školy i do zaměstnání a za rasistické kecy vás v práci povýší. A to všechno i víc možná už v příští dekádě!


Podle tohoto  článku  budou běloši v USA menšinou dřív, než se předpokládalo, možná už v příštím desetiletí, jak tvrdí nová populační studie. Nic lepšího je paradoxně nemůže potkat, protože konečně nebudou muset dřít, aby měli úspěch, ale budou se přednostně dostávat na školy i do zaměstnání a za rasistické kydy je v práci povýší.
Když náhodou nějaký černošský policista smrtelně zaklekne bílého zfetovaného grázla, který bude platit padělanou bankovkou a odmítne se podvolit, budete moci, milí američtí běloši, na oplátku skoro beztrestně vyrazit do ulic rabovat obchody a demolovat veřejný i soukromý majetek. Čekají vás zážitky dosud nepoznané a vzrušující. Je to tak povznášející přinést si domů televizi bez placení!
Když vás v obchodě seřve většinový černý prodavač, že předbíháte, prostě mu vpálíte do ksichtu, že je rasista, a bude po problému. Když se vám nebude chtít platit v cukrárně za panna cottu, jednoduše řeknete, že je to rasistický zákusek a že majitele cukrárny budete žalovat. Dezert pak určitě dostanete grátis.
Budete moci kácet sochy Nelsona Mandely či Martina Luthera Kinga podle libosti. Když znásilníte černou holku, dostanete pouhé dva roky kriminálu a jste doma dřív, než by řekl švec. Pokud v tom budete umět chodit a vytáhnete-li na světlo boží nějaký sto let starý černošský hřích, Afroameričanky vám za to možná budou líbat boty a běloch se bude konečně psát s velkým B.
Budou se kvůli vám na lusknutí prstu rušit rasistická umělecká díla, měnit hymna a vy budete protekčně obsazováni do filmu, divadla i literatury. Před zahájením sportovních utkání budou sportovci a sportovkyně poklekat na znamení solidarity s hnutím White Lives Matter.
Jakmile si někdo dovolí drze říct, že záleží také na jiných životech či snad dokonce na všech, postačí na něj ukázat prstem a okamžitě poletí z práce nebo z Univerzity. Budou se pro vás přepisovat dějiny.
Čeká vás učiněný ráj v zemi americké, jenom vydržte, běloši! Už to nebude tak dlouho trvat. Máte se na co těšit! Zase na sebe budete moci být hrdí.


Michal Pohanka

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější