Guvernér vytvoří policejní jednotku, která bude stíhat volební zločiny na Floridě
RSS

Guvernér vytvoří policejní jednotku, která bude stíhat volební zločiny na Floridě

Guvernér státu Florida Ron DeSantis ve středu oznámil , že vytvoří novou policejní jednotku, která bude na plný úvazek stíhat volební zločiny, a chce, aby zákonodárci zpřísnili tresty pro ty, kteří při hlasování podvádějí, čímž naznačil, že snahy republikánů o posílení integrity voleb zdaleka nekončí. (Foto: Youtube)
Republikánský guvernér na tiskové konferenci ve West Palm Beach ve státě Florida oznámil vznik Úřadu pro volební zločiny a bezpečnost jen několik měsíců poté, co podepsal zákon zpřísňující zabezpečení korespondenčních volebních lístků, a v době, kdy republikáni v mnoha státech usilují o celostátní audity pro volby v roce 2020.„Garantuji vám toto: První člověk, kterého chytí, už to potom nikdo nebude chtít udělat znovu,“ řekl DeSantis, když popisoval odstrašující účinek, který chce novým vyšetřovacím úřadem vytvořit.

Uvedl, že nový úřad by pomohl zaměřit se na nezákonné volební taktiky, jako je sběr hlasovacích lístků, kdy třetí strany nelegálně sbírají hlasovací lístky voličů a dodávají je ke sčítání.„Pokud někdo sbírá hlasovací lístky, nahlásíte to těmto lidem a je to jejich jediná práce,“ řekl.„Některé z těchto okrsků, některé z nich budou dělat případy, ale to není jejich odbornost. Mají všechny ty ostatní trestné činy, kterými se musí zabývat. Takže než se to stane, je už po volbách.“Demokraté se jeho prohlášení okamžitě vysmáli.Na Twitteru uvedli:„Na Floridu přicházejí další útoky na hlasování. Stejně jako v roce 2020 jsme měli včera večer v našem státě volby bez problémů. Proč náš guvernér neustále vytváří stranický chaos?“ Státní poslankyně Anna Eskamaniová, D-Orlando.More attacks on voting coming to Florida. Just like in 2020 we had elections last night in our state w/no issues. Why does our Governor keep creating partisan chaos. Why can’t we just focus on problems like housing, hunger, taxes, our environment & public transportation? https://t.co/BkeaMHeuw0 — Rep. Anna V. Eskamani 
</div>
<div class=


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden