IS vyzývá k džihádu proti Indii: „Věřící mohou napáchat spoušť mezi nevěřícími tím, že mezi ně rozšíří nemoc“

IS vyzývá k džihádu proti Indii: „Věřící mohou napáchat spoušť mezi nevěřícími tím, že mezi ně rozšíří nemoc“
Píše
jihadwatchIslámský stát zde opět odmítá přijmout konvenční názor politických a mediálních elit na Západě, že s islámem nemá vůbec nic společného. Proč je toto nepochopení islámu tak rozšířené a tvrdohlavě vytrvalé, úřady nevysvětlily.
Online propaganda Islámského státu vyzývá k Džihádu v Indii, New Delhi Times , 6. července, 2020 (díky Náboženství míru ):
Propagandistický časopis „ Hlas hinduisty “ je nástrojem Islámského státu, jak získat oporu v Indii chválou džihádu a násilného extremismu.
Prostřednictvím svých internetových publikací a propagandistických materiálů učinil Islámský stát několik výstražných výzev svým stoupencům, aby provedli teroristické útoky v Indii. Hlavním zdrojem mezi nimi je „Hlas hinduismu“, anglickojazyčný časopis vydávaný a distribuovaný na internetu stoupenci ISIS v Indii. Za spuštěním tohoto časopisu stálo Al-Qitaal Media Center , proISIS media outlet , a Junudul Khilafah al-Hind .
První vydání „Hlasu hinduismu“ bylo vydáno koncem února, aby se časově shodovalo s návštěvou prezidenta Donalda Trumpa v Indii. Na titulní straně byl zobrazen Mahmood Paracha, vysoce postavený právník obviněný z podněcování společné nenávisti v minulosti. První číslo časopisu také uvádělo, že v islámu není místo pro nacionalismus a že by se indičtí muslimové měli místo toho připojit ke chalífátu. Tato otázka chválila několik údajných bojovníků IS z Indie, kteří zemřeli, včetně jednoho Huzaify al-Bakistaniho, jehož jméno (jako pseudonym) se objevilo ve vyšetřováních vedených indickými donucovacími orgány jako jméno online náboráře, následovaného Šafim Armarem (známým jako Yusuf al-Hindi), bývalým členem indického mudžahedínu.
Druhé číslo časopisu bylo vydáno 24. března a naléhalo na „stoupence“ IS v Indii, aby provedli údery a využili zaujetí sil v boji proti pandemii COVID-19. Tato otázka nazvala COVID-19 jako „trest Alláha“ a vyzvala „Rytíři Tawheedu (Jednoty)“, aby zaútočili na policii a armádu „mečem, nožem nebo dokonce provazem“, i když plní své povinnosti během pandemie COVID-19. Časopis také obsahoval starou propagandistickou zprávu od kašmírského teroristy IS, Abu Hamza al-Kashmiri, který byl zabit v roce 2018….
Prohlášení také identifikovalo hlavního teroristu odpovědného za útok jako Abu Khalid al-Hindiho, což naznačuje, že byl pravděpodobně z Indie. Čtvrté a páté vydání časopisu vyšlo v květnu a 22. června, které dále oslavovaly ideologii IS a vyzývaly k džihádu proti indickému státu. Mezi čtvrtým a pátým číslem IS zveřejnil na internetu sedmnáctistránkovou agendu „lockdown special“, na obálce s fotografiemi chirurgicky maskovaných jedinců a kontrolou teploty, v níž prohlásil, že „je čas, aby kuffar (nevěřící) padl“. Zvláštní vydání zmiňuje, že v nemocném světě by měli stoupenci „zůstat pevní a být připraveni zahájit tvrdý útok na nepřátele Alláhova náboženství, kteří jsou zapleteni do boje proti nemoci vyvolané Alláhovým hněvem vůči nim“. „COVID-19 sužuje nevěřící a je čas to ještě zhoršit… věřící mohou způsobit spoušť nevěřícím tím, že mezi ně rozšíří nemoc, takže jsou nuceni se sklonit před Alláhovou vládou, než budou vyhlazeni ze Země,Článek pokračuje a dodává, že „každý bratr a sestra, dokonce i děti, mohou přispět k Alláhově věci tím, že se stanou přenašeči této nemoci a udeří na kolonie nevěřících, ať už je najdou kdekoli“. Tvrdili, že „žádná nemoc nemůže ublížit ani vlasu věřícího“….
 Share

Tweet


WhatsappThe post IS vyzývá k džihádu proti Indii: „Věřící mohou napáchat spoušť mezi nevěřícími tím, že mezi ně rozšíří nemoc“ appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější