Z blogu Vox Populi: Bílá sluníčkářka, podporovatelka BLM, zabita černochem

Z blogu Vox Populi: Bílá sluníčkářka, podporovatelka BLM, zabita černochem

SLOVANKA
Další příběh z ranku “kdo s čím zachází, tím také schází”. Jak jste si jistě povšimli, tak v řadách BLM se zdaleka nevyskytují jen černoši, ale i různé další menšiny a – což je ovšem šílené – také nemálo bělochů. Jedná se většinou o členy Antify či s ní spřízněných organizací a různých bojůvek. Mnozí z vás už jistě viděli chronicky známé video, na kterém jsou nedaleko Seatlu autem záměrně sraženy dvě BLM aktivistky při protestech v USA.
Dalo by se očekávat, že řidičem auta bude běloch, naštvaný na zcela jasně cílené štvaní proti bílé rase v rámci akcí BLM. Jenže řidičem byl černoch, tedy příslušník téže rasy, kterou právě BLM nadřazují.
Čtyřiadvacetiletá Summer Taylorová byla jednou z těch, které srazil motorista na demonstraci na dálnici u Seattlu. 27letý motorista Dawit Kelete byl za svůj čin zatčen. Incident se stal v noci ze soboty na neděli, kdy demonstranti z hnutí „Black Femme“, protestního hnutí za černé transsexuály, demonstrovali na dálnici u Seattlu. Toto hnutí je považováno za součást protibělošského hnutí BLM.
Náhle se objevilo auto a vysokou rychlostí projelo kolem aut zaparkovaných přes silnici, aby zablokovaly dopravu. Auto srazilo dvě z protestujících, přičemž obě utrpěly velmi vážná zranění. Jedna z protestujících, 24letá Summer Taylorová, zemřela na následky zranění. Druhá, dvaatřicetiletá Diaz Loveová, která ve stejnou dobu vysílala demonstraci živě přes internet, je stále  v nemocnici kvůli vážným zraněním.
Bezprostředně po incidentu se v médiích objevily spekulace, že šlo o „cílený útok“ na demonstraci. Mediální zájem o tuto hypotézu však rychle opadl, když vyšlo najevo, že zatčeným řidičem byl černoch ze Seattlu. Černoch coby pachatel totiž poněkud nezapadá do současné BLM propagandy.  Místní stanice ABC 6 píše, že 27letý Dawit Kelete byl zatčen pro podezření z napadení vozidlem. Soudce mu odepřel možnost propuštění na kauci.
Toto není rozhodně první případ sluníčkářky, která na svoje přesvědčení doplatila. Také v Evropě najdeme stovky podobných případů nadšených vítaček, které si na základě jim odmala vnucované multikulturní propagandy našly partnery z neslučitelných kultur, na což doplatily mnohdy i životem, někdy jen svým , jindy i dítěte . Stejně tak jsem nedávno psala o nadšeném francouzském vítači , který roky pracoval pro promigrační neziskovku, načež ho jeden z jeho chráněnců zavraždil či o švédské rodině , která se rozhodla jednoho takového chudáčka sirotka ubytovat u sebe doma, přičemž ten se jim za jejich dobrotu “odvděčil” znásilněním nezletilé dcery.
Inkriminované video již bylo z twitteru, kde se objevilo jako první, odstraněno, nicméně v článku z amerického webu pod odkazem na začátku tohoto článku by zatím mělo být vidět.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější