Jak se baví internet: Soudruzi, neusínejme na vavřínech
RSS

Jak se baví internet: Soudruzi, neusínejme na vavřínech

EMA
Vyrazí si tři chlapci do bordelu a jelikož nejsou bohatí složí se na jednu kurvu dohromady. Vylosují kdo půjde první. Vejde do pokoje první chlápek a hned mu ho začne kouřit. V tom další dva za dveřmi poslouchají řev,chlápek vyleze a postěžuje si že ho má moc velkýho a natrhl jí pusu. Vejde druhej chlápek a za chvíly je slyšet řev. Chlápek vyleze a povídá že ho má velkýho a natrhl jí číču. Vejde třetí chlápek a za dveřmi je slyšet šílený řev. Ti dva se na sebe podívaj. Vyleze třetí chlápek a povídá já ho mám moc malýho tak jsem jí zlomil aspoň ruku.

Chlap leží na gauči a čumí na fotbal v upoceným tílku s lahváčem v jedný ruce a s ovladačem v druhý …… Z koupelny vyleze manželka omotaná ručníkem, ukazuje mu břicho a úpěnlivě říká: „Podívej, co se mi to tady udělalo na bříšku za špíček a tady na zadečku se mi začíná dělat ta pomerančová kůže… nevadí ti to?“ A manžel jen mávne rukou: „Ale prosim tě, na to moje šu.ání.
Vážení soudruzi všech pohlaví, za několik dní budete vybírat ze dvou soudruhů svého soudruha prezidenta. Euro-komunistický lid odepsal antikomunistu Baštu. I soudruzi z 50. let by byli touto volbou ohromeni. Ale soudruzi, neusínejme na vavřínech, nepřátelé jsou všude. Pojďme si tedy rozebrat kádrové profily obou soudruhů, abychom zvolili toho správného euro-soudruha a nenechali se ošálit protimarxistickými dezinformátory. Angažovanost obou soudruhů do roku 1989 Soudruh Babiš, člen KSČ, ale…! Členství spíše z prospěchu, žádná velká angažovanost. Soudruzi si ho napsali do spisu STB, ale nikde ani zmínka o jeho angažovanosti, tak nevím, nevím… Soudruh Pavel, aktivní člen KSČ, aktivní státní vojenský rozvědčík, otec v KSČ i STB, matka asi také. Tak to je jiná liga soudruzi, o pasivitě tohoto soudruha nemůže být ani řeč. Angažovanost obou soudruhů 1989–2023. Soudruh Babiš po roce 1989 využil svých znalostí a kontaktů a stal se úspěšným podnikatelem. Jeho podniky zaměstnávaly tisíce lidí a prosperovaly. Okamžitě se spojil s UVEU (ústřední výbor EU) a navázal na své zkušenosti s čerpáním státních peněz tak, jak byl zvyklý u státních podniků. Až postupem času se opět politicky angažoval, ale jeho motivace nebyla opět dostatečně ideologická, a proto ho moderní euro-soudruzi spolu s EU médii začali kritizovat. Jeho schopnosti i majetek tyto ideově angažované soudruhy dráždily natolik, že je dnes označován za rozvraceče, podobně jako soudruzi, kteří chtěli změnu v roce 1968. Tedy rozhodně pozor, tento soudruh někdy táhne s dnešními soudruhy za jeden provaz, ale občas se vymezuje proti neoddiskutovatelným základům naší euro-komunistické vlasti. Například kritizoval migraci, Greendeal a dokonce soudruzi, uvažoval o míru… Soudruh Pavel, ten na nic nečekal a ihned otočil své úsilí o 180 stupňů, a ideologicky splynul s euro-soudruhy, ale především byl proškolen US soudruhy, kteří ho zasvětili do jeho nových úkolů. Tento soudruh je ochoten pro libovolnou vlast obětovat i rodnou zemi a její obyvatele, pokud si ho oni zvolí. Tedy soudruzi všech pohlaví spojte se a volte soudruha Pavla, který se nebojí ani svého svědomí a žádný cizí úkol mu není dost cizí. Podepsán Euro soudruh VUML a VULM (Vysoké učení pro liberální magory) PS: soudruzi cenzoři z MVČR, jedná se o satiru
 
A pár tweetů od Dojnice:
Komunita bosých karmelitánů se rozhodla zítra uzavřít kostel Pražského Jezulátka poté, co se dozvěděla, že má v úmyslu do něj v rámci kampaně zamířit Andrej Babiš. Nedivím se jim, znova vysvětit kostel není žádná prča.
Čižinský zvažuje nabídku, kterou nedostal.
Klíčníci dnes odemkli komoru s korunovačními klenoty. Za prezidenta Zemana upoutaného na vozík odemkl zámek kancléř Mynář. A prohlídli Vráťovii pak kapsy, že jo?
Úplně vidím tu Babišovu mírovou konferenci. Koná se na Čapáku a účastní se jí Babiš, Macron, Orbán, lemure a surikate.
 The post Jak se baví internet: Soudruzi, neusínejme na vavřínech first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden