Německo bude usilovat o dohodu EU o přijímání zachráněných migrantů. Horst Seehofer: „Členské státy musí přijmout zachráněné migranty.“

Německo bude usilovat o dohodu EU o přijímání zachráněných migrantů. Horst Seehofer: „Členské státy musí přijmout zachráněné migranty.“Německý ministr vnitra vyzval v úterý své kolegy z Evropské unie, aby se dohodli na lepším a spravedlivějším řešení pro distribuci zachráněných migrantů při pokusu o překročení Středozemního moře.
Ministr vnitra Horst Seehofer před videokonferencí se svými partnery v EU uvedl, že všechny evropské členské státy musí přijmout zachráněné migranty. Německo se již dlouho snaží o kvóty, takže všech 27 členů bloku přijímá některé z migrantů, kteří původně přistávají v Itálii, na Maltě nebo v Řecku, ale mnoho zemí odmítá jakékoli migranty zachránit. Píše portál The Guardian .
„Až loď dorazí, jsou po celé Evropě telefonní hovory:„ kdo je ochoten je vzít, “řekl Seehofer německému veřejnoprávnímu vysílači ARD. Německo některé z těchto migrantů v minulosti vzalo, trvá však na tom, aby se na nich podílely všechny země EU.
Začátkem tohoto týdne měla záchranná loď se 180 migranty povoleno plavit do italského přístavu poté, co byl po několik dní odepřen vstup. Brzy v úterý bylo migrantům dovoleno opustit záchrannou loď, která zakotvila na Sicílii, a převést ji do karanténní lodi.
Německo, které v současné době zastává rotující předsednictví EU, se znovu snaží prosadit řešení problému migrantů.
„Nejsme jen hospodářská a bezpečnostní unie, ale také společenství hodnot,“ řekl Seehofer. „A jsem přesvědčen, že záchrana lidí před smrtí utonutím také patří do naší komunity hodnot.“
The post Německo bude usilovat o dohodu EU o přijímání zachráněných migrantů. Horst Seehofer: „Členské státy musí přijmout zachráněné migranty.“ appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější