Klima se vždy měnilo a bude se měnit, žádná klimatická krize neexistuje
RSS

Klima se vždy měnilo a bude se měnit, žádná klimatická krize neexistuje

Klimatická lež je základem pro politiku, která má být praktikována zejména v tomto desetiletí. Prolíná se Agendou 2030 a byla hlavním tématem i na uplynulém summitu WEF.
Zelený úděl EU, emisní povolenky, elektromobilita, plánované uhlíkové daně dokonce i pro občany, falešní klimatičtí „uprchlíci,“ postupné omezování až zákaz konzumace masa, klimatické lockdowny, vyvlastňování farem, sdílení, cirkulární ekonomika….
To a mnohé další je založeno na klimatických lžích, jimž většina lidí věří, protože je šíří i hlásné trouby z mainstreamu.
Vědci, kteří na tyto lži upozorňují, jsou umlčováni a zatracováni, zatímco zkorumpovaní rádoby „vědci“ jsou tlačeni do popření. A to i přesto, že již opakovaně lhali, neboť jejich apokalyptické předpovědi nevyšly.
Jedno z nejlepších prohlášení používaných ke zpochybnění falešné klimatické krize pochází od Richarda Lindzena, možná předního světového odborníka na pohyb geologických tekutin:
„Historici se jistě po staletí budou divit, jak hluboce chybná logika, zatemněná obratnou a neúnavnou propagandou, umožnila koalici mocných zvláštních zájmů přesvědčit téměř každého na planetě, že CO2 z lidského průmyslu je nebezpečný, ničí planetu a je to jed. To, že CO2, který je životodárná míza rostlin, byl nějakou dobu považován za smrtelný jed, bude v paměti jako největší masový podvod v dějinách světa.“
Možná si říkáte, že covidový podvod byl větší. Ne, nebyl, protože se jednalo jen o test manipulovatelnosti a poslušnosti mas. Nyní již nastoupil podvod klimatický, který bude mít mnohem větší dopad na životy všech lidí na planetě.
Klimatický podvod je totiž základem pro přeměnu systému, tedy NWO. Dokonce i digitální totalita bude mít v mnohém základ v klimatickém podvodu. Jde o měření uhlíkové stopy, které by mělo být součástí systému sociálních kreditů, napojených na ID a digitální měnu. Trestem za příliš velkou uhlíkovou stopu může být zablokování digitálních plateb.
Tedy ano, jde o největší podvod v dějinách lidstva a je nezbytné, aby si to uvědomila většina lidí a přestala na tuto politiku reflektovat.
Nyní existuje koalice mocných zvláštních zájmů, která se snaží přesvědčit téměř každého na světě, že CO2 z lidského průmyslu je nebezpečný, planetu ničící jed.
Vždyť ani proklamovaná větrná a solární energie není nijak ekologická! Stačí si o tom něco nastudovat a dojde vám, že většina lidstva je právě obětí monstrózního podvodu, který skutečně předčí i covidový podvod.
Ti, kdo nyní vedou celou klimatickou propagandu, již v minulosti lhali, přesto se jim i nadále naslouchá.
Podívejme  se jen na několik z nich:
Nyní můžeme porovnat jejich předpovědi z doby před 30 lety s dnešní realitou. James Hansen, vedoucí Goddardova institutu na Kolumbijské univerzitě, v roce 1988 předpověděl, že řada vstupů CO2 do atmosféry se během několika příštích desetiletí silně ohřeje. Skutečný vstup CO2 do světa byl větší než jeho maximální předpoklad. Obrázek ukazuje jeho předpovědi pro nárůst teploty od roku 1988 do roku 2030 a skutečná měření do roku 2012 (barevně předpovědi, černá křivka dole je realita).

Bezpochyby existují nové simulace, které nyní poskytují dokonalou shodu pro období 1960-2020, ale předpovídají katastrofu během příštích 10 nebo 20 let. Ale kolikrát mohou takto manipulovat, než ztratí veškerou důvěryhodnost?
Hansen není jediný, kdo se při předpovídání budoucích teplot spletl. John Christy  představil před Kongresem celou řadu numerických simulací budoucího oteplování v porovnáním s realitou. Simulace byly hodně mimo mísu. Obrázek níže je výňatek z jeho prezentace na kongresu.
Různé barevné křivky jsou všechny možné předpovědi klimatických alarmistů, většina ze 70. let. Realitu můžete vidět dole (observations – modrá data z meteorologických balónů a zelená satelitní data). Tlustá červená křivka ukazuje zprůměrované apokalyptické předpovědi.
32 různých modelů představuje celkem 102 různých simulací budoucí klimatické apokalypsy.

Všimněte si, že všechny simulace předpovídaly mnohem větší nárůst teploty, než jaký byl skutečně naměřen. Vzhledem k tomu, že všechny simulace nadhodnocovaly teplotu, nejedná se o náhodné chyby, jinak by některé nárůst teploty podceňovaly. Nelze se ubránit závěru, že tendence k oteplování je zabudována do všech číselných kódů.
To jasně ukazuje, že jde o podvod.
Přesto na základě těchto simulací, které ani nedokážou předpovědět současnost, plánuje klimatický průmyslový komplex utratit biliony na demontáž naší stávající energetické infrastruktury a její nahrazení něčím, co ani nefunguje.
Ne vždy trvá 30 let, než se odhalí nesprávná předpověď. V roce 2008 Hansen předpověděl, že za 5 nebo 10 let nebude v Arktidě žádný letní led. Obrázek ukazuje měření NOAA arktického ledu v březnu (maximum) a září (minimum).

A to zde nejsou zahrnuty roky 2021 a 2022, kdy došlo k náhlému nárůstu ledového pokryvu jak v Arktidě, tak v Antarktidě.
Dalším známým vědcem, kterému unikla důležitá předpověď, je profesor Kerry Emanuel. Nedávno byl oceněn za svou studii (BBVA), že oteplování oceánu zvýšilo frekvenci a intenzitu hurikánů:
Emanuel nejenže rozluštil mechanismy, kterými hurikány vznikají, ale také je jako první spojil s oteplováním mořské hladiny způsobeném změnou klimatu. Jeho modely aktuálně předpovídají 5% nárůst intenzity hurikánu, tedy rychlosti větru, na každý stupeň zvýšení teploty moře.
Ovšem data ukazují, že za posledních 60 let se povrchová teplota oceánu zvýšila o pouhý 1 stupěň C.
Podle předpovědi profesora Emanuela to mělo vést k výraznému zvýšení frekvence a intenzity hurikánů, jenže graf na obrázku níže ukazuje, že tomu tak není.
Obrázek níže je graf počtu velkých hurikánů, které v tomto období zasáhly východní pobřeží USA:

Počet silných cyklónů se od 50. let 20. století do současnosti s oteplováním oceánu zřetelně snížil. To je přesně opak toho, co předpovídal profesor Emanuel.
Klimatičtí manipulátoři tvrdí, že nad otázkami klimatu existuje jednotný vědecký konsensus. To je ovšem další velká lež. Ti, kdo si dovolí nahlas klimatické propagandě oponovat, jsou okamžitě zavrženi jako skeptici či popírači klimatu a jejich hlasy jsou umlčovány.
V roce 2006 podepsalo 32 000 vědců, včetně 9 000 doktorandů, petici popírající poplašný pohled na klima. Petici nevedl nikdo jiný než Fred Seitz, tehdejší prezident Národní akademie věd (NAS). V tomto roce vznikla nová organizace „Clintel“ (https://clintel.org/world-climate-declaration/), která zveřejnila podobnou deklaraci. 
Již se zapojilo více než 1000 profesionálních vědců z celého světa. To jistě odporuje tvrzení, že klimatické šílenství podporuje většina vědců.
Klimatické lež je základem pro nastolení světa, kde „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí,“ tedy toho světa, který nám s radostí prezentuje WEF. Proto je třeba neustále poukazovat na lži, na nichž je celá tato agenda založena.
Pokud je tedy jejich agenda založena na lžích a manipulacích, jak je možné, že jim a jejich loutkám stále většina lidí věří?
Asi proto, že většina lidí jejich věří i jejich lžím.
I proto se budu tomuto tématu věnovat poněkud víc. Zítra si napíšeme něco o tom, jak to je ve skutečnosti s  CO2, který má být hlavní záminkou pro nastolení tvrdě totalitní neofeudální společnosti…
 

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Klima se vždy měnilo a bude se měnit, žádná klimatická krize neexistuje se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden