Píše
BREITBART
Když se čtyři muslimští sebevražední atentátníci vyhodili do vzduchu v londýnském metru a v autobusech během nechvalně proslulých zvěrstev 7. července 2005, Zemřelo 52 lidí a více než 700 jich bylo zraněno.
Zde je, jak se BBC rozhodla připomenout jedno z těchto úmrtí včera na Twitteru.
Philip Russell, 28, was killed while en route to work on 7 July 2005, when the bus he was on exploded. https://t.co/8O7okAcwX1
— BBC South East (@bbcsoutheast) July 7, 2020
Samovolně vybuchující autobus, co? Proč nás nikdo před touto strašlivou hrozbou nevaroval? Všichni jsme slyšeli o případech samovznícení, pokud jde o lidi: Dickens byl posedlý a například informoval i o někom, kdo umíral v depresivním domě. Ale samovolně hořlavé autobusy? To je novinka.
Tweet BBC si získal poměrně velkou pozornost, zejména od lidí, kteří nevěří v sebevybuchující se autobusy, ale kteří znají nemastný neslaný, vyhýbavý, slizký, politicky korektní, nečestný a klamný tweet BBC, když ho vidí.
Mezi 2000 komentáři pod tweetem BBC byly:
Nesnáším, když se autobus, ve kterém jste, najednou rozhodne vybuchnout.
Pozn.: Autobus NEMĚL explodovat. Ruksak, který nesl islámský šílenec, s náboženskou horlivostí a moc imaginárních víl mu sám explodoval na zádech.
Ne zabit, zavražděn. Autobus jen tak nevybuchl, byl bombardován. BBC už není schopná být pravdomluvná.
Dobře, takže se vám nepodařilo urazit teroristy, kteří beztrestně vraždili 7. července… A co takhle neurazit všechny ostatní tímto ohavným titulkem? Vzpomínka na oběti a rodiny #londonbombings RIP…
Zlobivý autobus měl špatnou náladu a došlo k malé explozi. Nemá to nic společného s islámskými extremisty.
Nevybuchl. V autobuse byla bomba. Vždy rád pomůžu celostátnímu televiznímu kanálu.
Do značné míry pokojná exploze
Poslední poznámka byla samozřejmě narážkou na popis nepokojů Black Lives Matter, které BBC popsala jako převážně pokojné, což mělo za následek zranění 27 policistů.“
O dvě hodiny později byla BBC konečně zahanbena následným tweetem, který identifikoval skutečného pachatele smrti Philipa Russella.
Hasib Hussain detonated the bomb on the bus, which killed 13 people. He was one of four suicide bombers who targeted London on 7/7. pic.twitter.com/FqTEohLK8G
— BBC South East (@bbcsoutheast) July 7, 2020
Příliš málo, příliš pozdě. DefundtheBBC
James Delingpole je hostitelem Delingpodu. V posledním dílu mluví s Calvinem Robinsonem z kampaně -DefundtheBBC o tom, proč je BBC ztracený případ.
Share
Tweet
Whatsapp
The post James Delingpole: To nebyl terorismus – jen náhodně explodující autobus, Tvrdí BBC appeared first on V4 nová Evropa.cz .