Migration Watch: odhaduje že do nového roku se ve Spojeném království vylodí 7 500 nelegálních migrantů

Migration Watch: odhaduje že do nového roku se ve Spojeném království vylodí 7 500 nelegálních migrantů
Píše
BREITBARTSpolečnost Migration Watch UK vydala zprávu, která předpovídá, že počet nelegálních lodních migrantů vplouvajících do Spojeného království do konce roku přesáhne 7 500, protože ministryně vnitra Priti Patelová ustupuje od svého závazku učinit z nelegální migrace „nezřídka se vyskytující jev“.
Nelegální migrace lodí přes Lamanšský průliv se za prvních šest měsíců roku 2020 zvýšila a od začátku roku se k britským břehům úspěšně dostalo nejméně 2 400 migrantů, což je čtyřikrát více než 600 migrantů, kteří přišli během stejného období v roce 2019.
Londýnský think tank Migration Watch UK ve zprávě uvedl, že pokud bude tento trend pokračovat do Vánoc vstoupí do země téměř 7 600 nelegálních migrantů, oproti 1 900, které přišly v roce 2019. Skupina pro migrační tlak rovněž poznamenala, že čísla odrážejí pouze ty lodní migranty, které migrační úředníci skutečně odhalili, což znamená, že ve skutečnosti jsou čísla pravděpodobně vyšší.
V pondělí, Ministryně vnitra Priti Patelová sdělila tiskové asociaci , že existuje „příliš mnoho přechodů“.
Když byla dotázána, zda existuje nový časový plán pro omezení nelegálních přechodů na „nezřídka se vyskytující jev“,Patelová řekla: „Ne. Faktem je, Od prvního dne říkám, že je to složitá záležitost. Nelegální migrace byla rysem každé jednotlivé vlády.“
„Faktem je, a to jsem opakovaně říkala, že pokud jde zejména o malé lodě, je to cesta, která se pro zločince stala příliš schůdnou,„dodala Patelová.
V komentáři Breitbart London, Předseda Migration Watch UK Alp Mehmet v reakci na to řekl: „Ministryně vnitra prohlásila, že chce, aby se nelegální přechody kanálů staly „nezřídka se vyskytujícím jevem“. Opak se stal pravdou, když jejich frekvence nabírala tempo.“
„To nemůže pokračovat; podkopává to důvěru v celý systém a povzbuzuje překupníky. Naléhavá a účinná akce je nezbytná, nemá-li být nadobro ztracena víra veřejnosti v naši schopnost kontrolovat naše hranice,„dodal Mehmet.
Řešení narůstající krize nelegální migrace lodí, Migration Watch předložila řadu politických návrhů, které by měla vláda premiéra Borise Johnsona přijmout.
Za prvé, think tank uvedl, že vláda by měla dospět k dohodě s francouzskou vládou, která by umožnila, aby se nelegální migranti pokoušející se překročit kanál La Manche okamžitě vrátili do Francie.
Poté organizace Migration Watch vyzvala vládu, aby poskytla „významnou podporu“ ve financování prosazování přistěhovalectví ve Spojeném království, které bylo podle Národního kontrolního úřadu od roku 2015 sníženo o zhruba 47 milionů liber. Tlaková skupina rovněž vyzvala vládu, aby poskytla imigračním a donucovacím týmům „větší podporu a odhodlané vedení“.
Nakonec zpráva vyzvala vládu, aby „podstatně zvýšila počet vyhoštění osob, které zde nemají právo pobývat, včetně neúspěšných žadatelů o azyl“, a také aby „vystoupila z nepřátelských dohod EU Dublin 3, které se ukázaly jako naprosto nedostatečné pro potřeby Spojeného království“.
V úterý, Vůdce Strany brexitu Nigel Farage sdílel na sociálních médiích klip, který měl ukázat gumový člun plný nelegálních migrantů, kteří se těsně minuli s nákladní lodí v Lamanšském průlivu.
„Tento klip pořízený dnes ukazuje, jak nebezpečné jsou tyto přechody migrantů, přes jedny z nejrušnějších námořních tras na světě,„Řekl pan Farage.

This clip taken today shows just how hazardous these migrant crossings are, across some of the busiest shipping lanes in the world. pic.twitter.com/QDudjReEkz
— Nigel Farage (@Nigel_Farage) July 7, 2020

 
 Share

Tweet


WhatsappThe post Migration Watch: odhaduje že do nového roku se ve Spojeném království vylodí 7 500 nelegálních migrantů appeared first on V4 nová Evropa.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější