Čínská armáda používá pavoukové rypadla k stavbě silnic poblíž indických hranic

Čínská armáda používá pavoukové rypadla k stavbě silnic poblíž indických hranicČínská vojska používají terénní rypadla k urychlení výstavby silnic a dalších stavebních prací v drsných Himalájích poblíž sporné hranice s Indií, kde roste napětí.
Těžké stroje, také známé jako pavouková rypadla pro způsob jejich pohybu, lze vidět na pozadí videa zobrazujícího vojáky Osvobozenecké armády lidové armády na tibetské náhorní plošině u řeky Yarlung Tsangpo nebo Brahmaputra, jak je známo v Indii. Záběry vyšly minulý týden vojenským okrskem Tibetu Tibetu, který se stará o hranici s Indií. Píše portál SCMP.com .
Se čtyřmi hydraulickými nohami na pneumatikách a dvěma prodlouženími pilových zubů mohou rypadla stát a překonávat překážky, chodit přes příkopy a potoky a stoupat a pracovat na téměř svislém terénu.
PLA používá dva modely od státní firmy XCMG Construction Machinery v provincii Ťiang-su – jeden, který váží 11 tun a může chodit rychlostí 10 km / h, a druhý, který lze dálkově ovládat bez řidiče. Používají se také pro nouzové záchranné operace čínské polovojenské lidové ozbrojené policie.
Čína i Indie v posledních letech modernizují infrastrukturu podél své linie skutečné kontroly – 3 488 km neoznačené hranice, která zaznamenala desetiletí nároků a protinávrhů.
The post Čínská armáda používá pavoukové rypadla k stavbě silnic poblíž indických hranic appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější