Německo řeklo, že nám vnutí migranty (VIDEO)

Německo řeklo, že nám vnutí migranty (VIDEO)Pro Českou republiku začalo doslova přituhovat.


1. července začalo půlroční německé předsednictví EU a německý ministr zahraničí Heiko Maas řekl natvrdo hned druhý den ve čtvrtek 2. července na dotaz poslance AfD Petra Bystroně v německém Parlamentu, že vnutí České republice a zemím V4 migranty! Poslanec za AfD Petr Bystroň nám poslal svojí interpelaci na Heiko Maase, kterou jsme nechali opatřit českými titulky, a kterou v příloze přikládáme.
Hnutí SPD je přesvědčeno, že na tohle není jiná odpověď než CZEXIT. A zcela skandální je, že s německým ministrem zahraničí jednal v Berlíně den předem, tedy tento měsíc 1.7., český ministr zahraničí Petříček (ČSSD) a u nás v ČR není zveřejněn žádný odmítavý výstup z tohoto jednání, který by reagoval na výše uvedenou pozici Německa! Co nám vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM tají? Hnutí SPD prosazuje jako jediná parlamentní strana nulovou toleranci nezákonné migrace a referendum o vystoupení ČR z EU, aby sami naši občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi. Nesouhlasíme s diktátem EU, pozitivní diskriminací nepřizpůsobivých ani islamizací. Všichni lidé v ČR musí mít nejen stejná práva, ale také povinnosti. Hnutí SPD trvá na dodržování zákonů. Stát musí zajistit ve všech ohledech, aby byl slušný a pracující občan na 1.místě!
Přepis interpelace zde – Poslanec Petr Bystroň (AfD): Pane ministře, ve své řeči jste vyzdvihl solidaritu a suverenitu. Současně jste řekl, že chcete solidaritu vyžadovat. To musí vyvolat ve všech zemích střední a východní Evropy obavy z toho německého předsednictví EU, když jim vyhrožujete, že od nich budete něco vyžadovat. Vy jste totiž jedním dechem i řekl, o co Vám jde – a sice, že si chcete vynutit přerozdělování migrantů po celé Evropě. Přitom jste nám dnes ráno ve výboru sám říkal, že tady zrovna včera byl český ministr. Vy znáte obavy zemí Vyšehradské čtyřky, a přesto jdete hlavou proti zdi. Nechcete si to rozmyslet? Střední a východní Evropa Vás v tomto již léta nenásleduje, lidé v těchto zemích to nechtějí, tak jim odsud z Berlína nediktujte a nenuťte je k něčemu, co nechtějí. Děkuji.
Ministr zahraničí Německa Heiko Maas: Nedělejte si naděje, já si to nerozmyslím, protož jsem pevně přesvědčen o tom, že členství v EU sebou přináší jak práva, tak povinnosti. Mnozí v EU profitují v obrovském rozsahu z členství v EU, finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v EU zavázali. A proto uvnitř EU nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti, které jsou s tím spojené. A to bude téma německého předsednictví.

Autor: Tomio Okamura
The post Německo řeklo, že nám vnutí migranty (VIDEO) appeared first on MegaZprávy.cz .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější